Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem kéne hogy rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem kéne hogy rosszul essen, vagy féltékenynek lenni rá igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Sose voltam féltékeny típus barátnő, 2 éve vagyok együtt a barátommal. Lehet hülye dologra lettem féltékeny, vagy kicsit tiszteletlennek éreztem, de van a barátomnak egy legjobb csajbarátja bár ő olyan hogy a barátom barátaival mind jóban van, és ilyen nagyon közvetlen lány, mindenkit ölelget, puszilgat stb., meg amúgy tényleg jószándékú meg minden, mert mi is jóban vagyunk, pl. szülinapra adtunk egymásnak kis ajándékot stb. meg tudom hogy nem hajt a barátomra, mert alakulóban van neki valami, meg mesélt is róla, meg tudom hogy nem kell tőle tartani mert a barátomnak se az esete meg évek óta csak jó haver, csak zavart az hogy múltkor volt egy házibuli amin ittunk és az a csaj beszólt a barátomnak vmit és a barátom megsértődött és a csaj meg nyomott egy puszit az arcára h jaj bocsi naa.

és nem tudom így pont előttem volt ez, és ez vhogy kicsit rosszul esett, mert én tudom h barátok meg minden meg csomószor láttam hogy ez a lány a barátom többi haverját is ölelgeti, meg meg ad csak úgy "szeretet puszit", nekem is volt h párszor nyomott az arcomra, de haver nem haver vhogy picit úgy voltam vele h ne az orrom előtt legalább. :D Vagy nem tudom értitek-e tudom hülyesség ez nem megcsalás vagy hasonló nem is tudom miért húztam fel ezen magam, csak nem tudom. de a barátom am magától sose ölelgeti v puszilgatja, a csaj ilyen túl szeretettengő, meg minden baráttal ezt csinálja engem is hevesen ölelget meg bír engem tehát nem olyan hogy ráakarna startolni vagy valami, csak mégis lány és puszit nyomott a barátom arcára és ez valahol zavart. Csak nem értem hogy mondjuk a barátom nem látja hogy ez zavart engem? Mert pl. még régebben egy haverom megölelt engem köszönéskor és akkor már a barátom ferdén nézett, vagy amikor szalagavatón egy osztálytársammal táncoltam az is picit furán esett neki (de nem tudta volna megoldani h ő legyen a párom na mind1 :D) . szóval zavarja ha más fiú hozzám ér még ha haver is, de nem tudom szerintem ebbe ő se gondolt így bele. meg ő magától tényleg nem ölelgeti v puszilgatja a csajt meg tudom h erre hülye dolog volt hogy így kicsit ráfeszültem mert ez hát nem megcsalás a részéről nem? xD :D

Vagy nektek egy ilyen hogy esne?

19L barátom 21F


2016. okt. 16. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, természetes hogy nem esik jól, de ahogy mondtad, csak barát. Lehet,hogy le se esett neki, ő tudja saját magáról, hogy te kellesz neki, és sose csalna meg téged, a másikra viszont mindig féltékenyek vagyunk kicsit.:) Ne aggódj ezen többet, nem érdemes
2016. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg csak barátság az egész de megértelek téged, engem is zavarna ha más lány puszilgatná a barátomat .
2016. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Csak nem értem hogy mondjuk a barátom nem látja hogy ez zavart engem?"


Gondolom úgy van vele, hogy te nagyon jól tudod, hogy ő milyen ahogy te is leírtad meg veled is ezt csinálja, szóval a barátod szerintem nem is gondolt rá, hogy most ez zavart téged.

2016. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megértelek, jogos, hogy nem esik jól. Én személy szerint nem is kedvelem az ilyen aurába mászós embereket, meg legalább akkor fogná vissza magát amikor ott vagy . Értem, hogy haver, de szerintem elég pofátlan és tiszteletlen dolog más barátját puszilgatni, miközben Te látod. Én tuti szóvá tenném a barátomnak, nem olyan vitatkozosan inkább olyan viccesen szurkálódósan, hogy leesen neki , hogy a csaj visszavehetne.
2016. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!