Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek önző vagyok? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek önző vagyok? Vagy nem kéne ennek rosszul esni és nem kéne féltékenynek lennem?

Figyelt kérdés
szóval barátnőmell ez lenne az első szilveszterünk együtt úgy volt megbeszélve hogy együtt töltjük de most végül nem lehet és ő el megy valahova bulizni egy házibuliba és ez nekem rosszul esik és féltékeny is vagyok. de lehet túl önző vagyok lehet ara is kéne gondolnom hogy ö ott jobban érzi magát
2013. dec. 29. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudok együtt lenni akkor hadd menjen oda ahová szeretne csak aztán ne nagyon kérdezgesd mi történt a házibuliban.
2013. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagy önző! A barátnőd ha szeretne, akkor veled lenne, nem pedig házibuliban. Én dobnám a helyedben!!!
2013. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

aha jobban érzi magát egy házibuliban nélküled mint a pasijával :D

igen te önző vagy

a csajod meg csak szórakozik veled :D

2013. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi okod a féltékenykedésre. Mondjuk ez függ attól mióta vagytok együtt meg milyen társaságba megy. Nem ázik be a tető, nekem is ez lenne az első szilveszterem a párommal, de ő sem velem fog tartani .

Ha nem hív fel éjfélkor, talán akkor.

2013. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írta hogy nem tudnak együtt lenni, ketten. Ha tényleg így van akkor igen önző vagy. Ha már valami nem jött össze akkor szenvedjen csak hogy neked jobb legyen. Szilveszter azért nincs mindennap.
2013. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

5. igazad van :)

2013. dec. 29. 00:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehettek még együtt bőven, menj te és és bulizz. Érezzétek jól magatokat, külön is lehet azt:)
2013. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!