Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam. Adnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam. Adnátok nekem tanácsot? Kérlek

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval az van, hogy van egy fiú az osztályban, aki a nyáron bevallotta hogy szeret. Én akkor nagyon kiborultam meg minden, de most nem erről van szó.

Nagyon jó barátok voltunk előtte is, azóta is. A vallomása nem igazán változtatott semmin.

Sokat beszélgettünk facen és a valóságban is. És facen nagyon összevesztünk. Csak segíteni akart, én pedig támadásnak vettem, túlreagáltam, nem ezt érdemelte volna. Én pedig azóta is magamat okolom mindenért. Én rontottam el. Ezzel tisztában vagyok. Többször bocsánatot kértem tőle, és nagyon rosszul érzem magam emiatt, de nem fogadja el a bocsánatkérésem. Nem tudom mit tehetnék még. Nem ezt érdemelte volna. Hamarabb beszéltem mint gondolkodtam és most bánt az egész. Kérlek segítsetek. Mit tehetnék, hogy megbocsátson? Nem bírom elviselni ha haragszik rám. Nem tetszik meg semmi, de nagy hatással tud rám lenni és adok a véleményére. Ez az egész 2 napja történt.


14/L



2016. okt. 17. 16:01
 1/10 Stark2000 ***** válasza:
100%

2 napja történt? Csak adj neki időt, amíg lecsillapodik.. :)


Így az utólagos felfogásod nagyon érettnek tűnik. Örülök, hogy vannak még ilyen 14 évesek!

2016. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De kawaii vagy! *.*
2016. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Amikor megírtam a kérdést és a sztorit hozzá, azt hittem, hogy majd itt fogja mondani már az első válaszoló, hogy 14 évesen menjek inkább legózni, meg hogy ne itt lógjak. Kellemes csalódás :). Ment a zöld pacsi :)
2016. okt. 17. 16:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és várom a további válaszokat :)
2016. okt. 17. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ket napja tortent, adj neki egy kis idot szerintem:) Ha viszont utana sem bocsat meg, akkor hagyd egy kicsit, mert ha tenyleg komolyan gondoltad es tobbszor bocsanatot kertel, akkor nem veled van a baj. Mindenesetre probald vele megbeszelni.
2016. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2016. okt. 17. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom elviselni ha haragszik rám. Nem tetszik meg semmi...



de qrvára jólesik, hogy odavan értem.

2016. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem már nem tetszem neki. Ez a nyáron volt. Azóta már eltelt majdnem 5 hónap. Mi tagadás bárkinek jól esik, ha tudja, hogy valaki szereti őt. Nem?
2016. okt. 17. 19:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Becsülöm az őszinteségedet, kérdező. Valóban, mindenkinek jólesik, ha szeretik őt. Csak nem mindegy, milyen áron. Mert ha valaki a pokol kínjait állja ki azért, hogy én a mennybe jussak, akkor inkább köszönöm, nem kérek belőle.

Magyarul: Ha tudod, hogy a fiú szenved, akkor gondold meg, mennyi reményt csöpögtetsz a mindennapjaiba.

2016. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ. Hasznosak voltak :) .

Utolsónak: ezt még annó a nyáron tisztáztuk hogy maradjunk csak barátok. És megértette hogy barátok maradunk de semmi több :)

2016. okt. 18. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!