Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol gondolom ezt?

Figyelt kérdés

Szval lehet h egy kicsit hosszu lesz, de azert leirom, mert kivancsi vagyok, h ki mit mond erre...

Szval, a lenyeg, h van egy baratom, a legjobb baratom (lany... en fiu vagyok) es annyira sok ideje nem ismerjuk egymast... Kb fel eve... De amikor megismertuk egymast egybol nagyon jol kijottunk egymassal, egyebkent egy suliba jarunk, de o 11-be en meg 12-be. Es igazabol meg nyar elejen nagyon ugy alakult h majdnem osszejottunk... De akk sok hulyeseg tortent a csaladjaban meg minden, es nem lett semmi vegul. A nyar folyaman nem is nagyon beszeltunk, nagyon ritkan nehany szot, sot nem is nagyon lattuk egymast... De most a suli miatt megint talalkoztunk, meg beszeltunk... Es megint kezd olyasmi lenni mint "regen"... Es egyaltalan nem tudom h mit erzek iranta... (csak azert mert van egy masik lany is, aki a tetszes kategorian kicsit tul megy nkm...). Tenyleg nagyon boldog lennek, ha osszejonnenk v vlmi... De tudom h jelenleg nem kell neki senki... Es ezt en teljesen megertem... Es igazabol nkm az, h o a legjobb baratom sokkal tobbet er mint ha lenne egy baratnom... V sok baratnom (ugy ertve h van, aztan nincs, aztan van... nem ugy h egyszerre :p) Amikor talizunk akk mindig hozzambujik egyebkent egy kicsit. Viszont, ha esetleg egyszer csak lenne baratja (mar mint akivel egyutt vannak), akk lehet h nem esne jol nkm... Viszont csak annyit gondolnek h neh megbantsa a gyerek v nagyon megbanja... Volt h amikor igy hozzambujt es megoleltem akk gondoltam magamban h "soha nem engedlek el". Tehat roviden osszefoglalva, nem ragaszkodom ahhoz h osszejojjunk, mert ez is hatalmas nagy ajandek szamomra, h egy ilyen jo baratom van mint o... Vegul is a szerelem jon es megy, viszont az igaz baratsag elvileg orok... :)

Szval szerintetek jo h en ezt igy fogom fel? V esetleg mash kene csinalnom? (bar en mindig teszek megjegyzeseket amik ilyen utalasok... es o is...)

Jah egyebkent 18 eves vagyok, es fiu ha eddig nem irtam vlna le.



2016. okt. 18. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
De cuki sztori😍😍😍 Látszik abból amit urtál, hogy gondoskodsz róla, nagyon figyelmes vagy vele,de ha mondjuk neki nem jösz be csak mint egy barát és elmondod neki hogy bejön akkor el lesz cseszve a barátságotok. De ha nem így van akkor "sokáig"
2016. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
szedd fel ha jo a sege
2016. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért az igazi szerelem se jön és megy...
2016. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem jól gondolod.
2016. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól gondolkozol. Még annyit hozzátennék hogy ha meg mégse jönne össze a kapcsolatotok akkor valszeg örökre vége mindennek. Olyan jóba többet már nem lennétek... szvl ezt jól gondold át... én egyszer már nagyonelcsesztem.
2016. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1 mint mondtam is, tudja h bejon nkm nagyon :D

#2 wtf... mit szamit ez?

#3 letezik egyaltalan olyan h igaz szerelem?... ha van is az nagyon ritka

#4 koszonom a valaszt :)

2016. okt. 18. 17:42
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 mint mondtam, volt egy idoszak amikor egyaltalan nem is beszeltunk, ez valoszinuleg egy kicsit ugymond a miatt is volt h ize, ossze akartam jonni vle, viszont o most amiota szakitott a most mar exevel nem igazan akar senkivel sem osszejonni...
2016. okt. 18. 17:45
 8/8 anonim válasza:
halod velem is ez volt teso ugyanez most meg jarunk :D
2016. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!