Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerjek meg egy fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjek meg egy fiút edzésről, hogy ne gondolja azt, hogy tetszik nekem? L

Figyelt kérdés
Én amúgy el szoktam beszélgetni valamennyire a többi fiúval de vele nem annyira.

2016. okt. 21. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Mért akarod, hogy ne gondolja azt hogy tetszik neked, mikor tényleg tetszik?!


Sose értettem ezt a logikát...

2016. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen edzés és hány éves vagy?
2016. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugy,ahogy a tobbi fiuval szoktal. Ha alapvetoen nyitott,beszedes vagy az edzesen,akkor nem fogja egybol azt gondolni,hogy tetszik neked amikor megszolitod.
2016. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es mert csúnya vagyok. 14 éves vagyok, az hogy milyen edzés az titok. De ha rám írsz és megmondod hol laksz (város) és hány éves vagy akkor lehet megmondom.
2016. okt. 22. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!