Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Egy lány, aki tetszik és én is tetszek neki, hirtelen azzal jött elém, hogy csak barátok legyünk, és azóta nem is keres meg semmi. Tudni kell hogy a lánynak van pasija, és azt is hogy nagyon közeli viszonyba kerültünk... Nem értem hogy mi történt, mert pont ő kezdeményezett minden "barátságnál több" dolgot ( kézfogás, csók, simogatás ).

Ennyi voltam neki? Vagy csak ez ilyen védekező női gondolkodás mód?

Szerettük/(jük) egymást...

17



2014. dec. 14. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A lánynak van barátja, de mégis veled folytat titkos viszonyt. DE! Ő hamar meggondolja magát--> Fél, hiszen ő nem olyan lány, aki megcsalja a barátját, de mégis valamilyen szinten ezt teszi. Nem tudja mit tegyen, Téged szeret,a barátjához kötődik. Megértem a lányt, már én is voltam ilyen helyzetbe. De az is lehet, hogy csak játszik veled. Próbálj meg rájönni, mert ez senkinek sem jó. Próbáld megbeszélni vele a dolgokat rendesen és nyugodtan! Aztán majd írd meg mi volt!!!:)
2014. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy próbáljak meg rájönni? Megbeszélni nem tudom vele, mert nem tud mondani semmit, zavarban van, szóval ez kilőve..
2014. dec. 14. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy mindenben mellette vagy és bárhogy is dönt te támogatod! Tudja,hogy mellette vagy és könnyebben fog előtted megnyílni. az én barátom másfél évig várt és küzdött értem, amíg én egy másik kapcsolatban voltam 7 hónapig. De ő egy lányra sem nézett rá rajtam kívül. és már 10 hónapja együtt vagyunk:)
2014. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első válaszolónak igaza van...inkább úgy beszélj hozzá mint ha életed legkomolyabb dolgát szeretnéd elmondani neki..attól talán megijed és elmond mindent.:)
2014. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálkozok ezzel:)
2014. dec. 14. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!