Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki nagyon tetszik, ritkán látom hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Amikor látom nem akarok odamenni hozzá mert ott vannak a Szülei. Egyszer amikor meg lehetett volna csak ültem es néztem nem jutott el a fejemig hol vagyok. Facebookon kerestem sztem nincs neki. Már szemeztunk szinte biztos hogy tetszem neki. Mit tegyek? Nem tudom még a nevét se.
2016. okt. 23. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogyan kerested facebook-on, ha nem tudod a nevét se? Ismerősökön keresztül? Facebook-on akartál összeismerkedni valakivel, akihez odamehetsz és beszélhetsz vele élőben?... Azt kéne eldönteni, hogy megér-e neked az, amit a lánytól szeretnél, hogy összeszedd magadat és odamenj beszélgetni vele. Most komolyan, random idegenektől a neten nem fogod megtudni, hogy mi a helyzet. Szedd össze magad, menj oda hozzá, és beszélgess vele. Legyél határozott, az szinte minden lánynál jó pont. Csak könyörgöm ne azzal indíts, hogy szerelmes vagy belé. Ismerd meg előtte, mert lehet, hogy szépnek szép, de nem passzol az övével a te személyiséged.
2016. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!