Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon nincs rendben hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nincs rendben hogy ennyire megváltoztam a nők irányába?

Figyelt kérdés

Egy aprósággal szemléltetném a lényeget, ebből szerintem érteni lehet mire akarok utalni.


Minap utaztam a vonaton és egy fiatal lány rám mosolyogva azt kérte, "kinyitnád nekem az ajtót" hozzá teszem nem nehezen nyilló ajtóról volt szó, hanem könnyen nyillóról (kilincses).

Mire én azt feleltem, "nem, neked is van kis kezed szóval hajrá".


Miért is: mert nem leszek papucs, ő is kinyujthatja a kis kezét, /csak láttam a jellemén Ő úgy volt vele hogy nem fogja meg azt a kilincset, (kis kényes)/.

Ha nehezen nyilló ajtó lett volna, én magam nyitom ki a hölgy előtt. Vagy ha megkér segítsek a podjászt feltenni szintén szívesen segítek. De ez a kis csitri.... ez más szitu volt. Viszont mégis idegen tőlem, mert eddig mindig kedves voltam az idegen lányokhoz is kivétel nélkül.

Csak normális válaszokat.


2016. okt. 25. 06:05
 1/9 Domaházy Ákos ***** válasza:
Figyi ez nem.a te hibád..Sorry vannak.valóban ilyen elkényeztetett nők bocsánat a kifejezésért de ez tudod honnan ered mindegyik az egojuktol azt hiszik istennők és lehet őket tisztelni nos ez egy ártatlan csapda én.tuti.nem nyitottam volna ajtót neki főleg hogy semmit nem akart. Ha főleg netán könnyen nyitható ajtórol van szó és idegen számomra. persze ha rosszul van vagy ilyesmi segítenék de ha csak csapdát akart akkor az már mindegy. Én a barátnőmmel az ajtót én nyitom.meg én megyek elől minden mert én vagyok a férfi ez természetes ebben az esetben kivétel a lány szerep. De Figyi mi vagyunk.a teremtés koronái mi haborúzunk mi játszunk férfiak ennyi. Remélem sokat mondtam
2016. okt. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te közelebb ültél az ajtóhoz?
2016. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő hangsúlyban kérte? Elég jól nézett ki? Nem voltál feszült vagy bosszús valami miatt mikor ezt kérte tőled? Megannyi megválaszolatlan kérdés..
2016. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

leszállásnál volt ketten szálltunk le ennyi.

Nincs semmi jelentősége, egyébként igen rossz napom volt :) csak érdekesség ként írtam be kérdésbe. Ha kinyitottam volna sincs semmi...apróság. Ha jó kedvem van épp akkor máshogy alakul...

2016. okt. 25. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, rossz napod lehetett - és minden bizonnyal sikeresen átadtad a rossz hangulatod a szegény lánynak. Azt hittem valami fülke ajtóról van szó. A vonatok ajtajai nehezen nyílnak...

Nem lettél volna ettől "papucs", ez egészen biztos. Lovagias lettél volna. A te napod is jobbra fordult volna.

Mert jónak lenni jó! Kölcsönhatásban vannak a dolgok, oda-visszahatnak. Bár elég szövevényes szálakon. Lehet hogy egy óra múlva te kaptál volna - mástól- valami apró figyelmességet, amitől jobb kedved lett volna.

*

Edel sei der Mensch, Hilfreich und gut!

Nemes legyen az ember, segítőkész és jó.


Johann Wolfgang von Goethe,

2016. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Uhh de taplo vagy ne haragudj. Belehaltal volna ha kinyitod neki? Ilyen apróságon fennakadni, amikor normálisan és kedvesen kérte.
2016. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

XD jó az voltam belefér

99% ban viszont az vagyok :D

2016. okt. 27. 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:

"podjász"

Egy igazi, echte surmó vagy.

2016. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
felénk igy használatos:)
2016. nov. 18. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!