Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most kedvel vagy utal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most kedvel vagy utal?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az osztalyunkba akivel en mar nagyon reg ota veszodom...14 eves vagyok most kezdtem a 8.osztalyt...Egyfolytaban szekal szivat ...es mindenbe be kell szojon

Egyszer kemia oran elo kellett uljon mellem mert nm volt konyvem en elegge huzakodtam mert nem birom a viselkedeset a tanarno pedig viccbol persze azt mondta hogy most huzakodsz de ket ev mupva az olebe ulsz ...mindenki huzzot ...hat eleggekinos volt es o is vigyorgott de jol ki volt pirosodva ...mikor ketten maradunk teljesen maskepp beszel es sokkal kedvesebb ...szerintetek mit erez !!!??en nm szeretem mert mar annyiszor megbantott hogy betelt a pohar ...



2016. okt. 25. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem mindegy mit érez.
2016. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy semmi normálisat nem tudok írni, de ugyanebben a helyzetben voltam. A fiúval nem találkoztam már 2 éve, de még mindig érdekel mit érezhetett.

Szerintem utált

2016. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem utál, csak szimplán neveletlen és buta, magas IQ szinttel.
2016. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
fuu, szerintem ez a tipikus "kellesz nekem, de bunkó vagyok, ezért megbántalak" típus...nekem ilyen volt a volt barátom, gondolhatod meddig voltunk együtt :/ szerintem hagyd
2016. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom....utolso haaat lehet mostanaba a fenekemet is csapkodja amit csak ugymond az osztaly meno lanyaival szokott
2016. okt. 28. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért volt kedvesebb, mert nem voltak ott a többiek. És nem pedig azért, mert ő kedves. Sose azt figyeld, hogy ki milyen veled. Hanem hogy összességében milyen az emberekkel. Egy rossz ember attól még rossz marad, hogy veled jó. És egy rossz ember veled is akármikor rossz lehet.
2016. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolso ....nagyon igazad vn
2016. dec. 22. 18:58
 8/8 okosóra ***** válasza:
Jatszatok pusztusz guruszot egymassal
2016. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!