Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy lány megkérdezte tőlem h kedvelem-e, én azt mondtam h igen. Erre ravagja h engem nem kedvel, sőt utál. Mi ez? Flegma volt, játszotta az eszét vagy csupán szarkasztikus volt. Esetleg tényleg utál?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sziplán hülye
2016. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 likebike ***** válasza:
100%
Ő mondta,hogy utál.Kérdezd meg tőle,hogy ezt hogy gondolta,mi nem tudjuk kideríteni.Amúgy lehet,hogy egy igazi,hamisítatlan tinilibával van dolgod.Na látod,ezt se tudom,csak a szavaidból veszem ki.
2016. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zóna_pocok ***** válasza:
Van olyan, hogy en is neha halal komolyan mondok olyan dolgokat amit egyaltalan nem ugy gondolok. Sajatos "humor", amit aki nem ismer az komolyan veszi amit mondok. Attol fugg milyen kapcsolatban vagytok, hangsulyozastol is fugg. Mi ezt innet nem deritjuk ki.
2016. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondanám azt hogy hülye meg hogy a barátnőivel fogadtak, de mivel én is lány vok ezért rámodom hogy egy idióta.
2017. júl. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!