Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért nem birom elfogadni ha...

Mért nem birom elfogadni ha valaki nem kedvel utál?

Figyelt kérdés
Tóbbször vplt már ilsen érzés, de megi.t előfordulthogy egy közeli ismerös akicel eddig jóba voltam most hirtelen megutált vagy nem tom, és tök rosszul érzem magam. Mit csináljak hogy ne foflalkozzak vele?
2016. júl. 12. 08:41
 1/6 Inessential ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat azzal, hogy megtanulsz helyesen írni.
2016. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak akkor gyűlölöm ezt, amikor látszólag ok nélkül kezdenek el utálni. Van pár ismerősöm, akivel régen, kölyökkoromban egész jóban voltam, aztán pár év múlva tök bunkón viselkednek velem, vissza se köszönnek amikor elmegyünk egymás mellett az utcán, meg ilyesmi. Pedig nem is találkoztunk, nem is beszéltünk x évig, szóval nem haragíthattam őket magamra semmivel.

Lehet engem utálni, de akkor legalább tudjam, hogy milyen okból teszik, mert ez az ok nélküli bunkózás, engem iszonyatosan irritál.

2016. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaaaa. Egyébként velem isbhasonló a helyzet, de köszi a választ
2016. júl. 12. 10:53
 4/6 Inessential ***** válasza:
De van telefonom, most is arról írok és nem esik nehezemre helyesen írni.
2016. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Miért ez érdekel?

Miért nem az, hogyan nevelheted le magad erről?

Ha segítség kell, írj rám.

2016. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó koszonom a válaszod, és engem az érdekel hogy neveljem le magamrol, csak az a baj hogy nem megy... Az utolsó előttinek pedig üzenem, hogy attol hogy kikapcsoltam a helyesírás ellenőrzőt mert felbaszott az nem egyenlőaz írástudatlansággal.. De azt még mindig nem értem hogy ilyen kretének minek válaszolnak.. Nincs jobb dolguk?
2016. júl. 12. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!