Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én érzem magam kínosan?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én érzem magam kínosan? Veletek is megesett már ilyen?

Figyelt kérdés
A napokban rámírt egy srác, aki régóta tetszik. Sajnos csak egy nappal később tudtam válaszolni, mert nem voltam netközelben, meg amúgy sem vagyok annyit online. Elolvasta az üzenetem, de nem válaszol. Semmi személyes témáról nem esett szó, ott tartottunk hogy, szia milyen napod volt. Na mindegy, én úgy érzem, hogy nem írtam semmi gázat, semmi túl kliséset,mégsem ír vissza. Persze, ez is zavar, de a kérdésem az lenne, hogy most miért érzem ettől szarul magam? (Ha olyan, akit jobban ismerek nem válaszol az egyáltalan nem zavar) Konkrétan sírni van kedvem pedig amúgy nem vagyok labilis személyisèg. A másik kérdésem, meg, hogy ha veletek is volt már ilyen(nyilván ennyire nem egyedi az esetem), akkor ti hogy "léptetek túl" ezen? (Az èrzésen, hogy minek válaszoltál. Hogy miért hoztad ilyen helyzetbe magad. Hogy miért te érzed gázul magad.) Köszi a választ mindenkinek.

2016. okt. 26. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túllihegni dolgokat. Ez semmiség.
2016. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:

Azt ugyan nem tudom, miért érzed magad kínosan (egyébként ez velem is előfordult, ilyenkor én is úgy érzem, hogy mekkora hülye vagyok). Amúgy.. marha egyszerűen léptem túl a dolgon. Másnap ráírtam ismét. Ha nem írt vissza, telefonon kerestem meg. Ha meg nem vette volna fel (bár ilyen nem volt), akkor egy kis üzenetet hagytam volna neki facen. Hogy arra válaszol-e, azt mondjuk nem tudom..


Maximalista vagyok annál az illetőnél, akibe éppen szerelmes lettem. Próbálkozni, próbálkozni (persze bizonyos keretekig csak). Egyébként meg nálam körülbelül naponta 1* elhallatszódik a "Lustaság nagy úr" szöveg, mert baromi lusta vagyok. :D


16/F

2016. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem took gyakran elofordult akkor key percig hulyenek neztem magam makd gondoltam egyet h majd vissza ir vagy ha nem ez van majd masnap beszelgetunk eloben az ugyis ertelmesebb valamennyire😃😃
2016. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!