Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar ez a szituáció....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar ez a szituáció. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz témába tettem ezért is bocsi.

Szóval a problémám. Tavaly teljesen jól meg volt az osztályom, a fiúk szerettek bohóckodni a lányokkal, és ez nagyon jó volt, mert úgy éreztük, hogy számítunk valamit. De most a másik osztályba jött egy lány, aki miatt az egész osztály élete felfordult. Az egyik vezető fiú egyéniség koslat ezután a lány után, így a többi fiú is. Így mi lányok pofára estünk, konkrétan ki lettünk selejtezve. Elég zavaró. És hiába próbálnánk nem foglalkozni vele, amikor mondjuk át jön a barátaival ez a lány, akkor körégyűlnek, hangosan nevetnek. Lehet, hogy féltékeny vagyok?

Köszi a válaszokat! 14/L



2016. szept. 17. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy féltékeny vagy. Miért ne lennél, amikor valami semmi kis ribi szétroncsolta az osztályközösségeteket. Teljesen jogosan, nálunk ugyanez volt, csak Új fiú jött.

Szerintem el fog múlni, amint a főmajom beszedte a csajt, utána megint visszakerültök a piacra, amolyan "ha nincs ló jó a szamár is elven"

Elég szar érzés

16F

2016. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, féltékeny vagy valószínűleg :D

Bár szerintem ez nem jogos, amíg nincs egy konkrét fiú aki tetszene.

Meg függ attól is, hogy milyen ez a lány. Ha csak egy kedves lány akkor csak az újdonság varázsa miatt lett népszerű, és elmúlik.

Ha viszont egy feltűnésiviszketegségben szenvedő kis liba, az mindenki másnak is idegesítő lenne... Próbálj meg eltekinteni a helyzettől, és úgy megítélni a lányt. Ha amúgy szimpatikus lenne akkor barátkozz vele, ha viszont szerinted nem egy rendes lány akkor a többiekkel ne vegyetek róla tudomást.

2016. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fntndav válasza:
Nekem az jön le a levélből, hogy Te kedves kérdező csajszi, szerelmes vagy a Number 1 bikába, aki után megy az összes többi srác. Feltehetőleg azért fordult a vezéregyéniség az új csajhoz, mert szeretne nála bevágódni és pluszban mutatnia kell a követőinek, hogy ő minden csajnál elér valamit. Szerintem csak úgy ne foglalkozz vele. Nem kell mindig behódolni a vezérnek. Azonkívül csak barátok vagytok. Sőt ez inkább haverság. Tudom, hogy az idősebbeknek nem hisz senki, én sem hittem, de hidd el, menőbb az aki nem feküdt le a vezérsráccal annak ellenére sem, hogy a fél suli odavan érte. Ne legyél féltékeny. És mi miatt ugrottak rá a srácok? Olyan különleges?
2016. nov. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Ment a zöld pacsi! :) kedves utolsó! Nem, nekem nem tetszik, de mivel én egy "középkategóriás" lány vagyok ezért így vesztek egyet a "pozíciómból". Nekem csak ez fáj. Egyébként már oldódott a helyzet, a fősrácot elutasította a csaj, szóval már egyfajta rbanc lett 
2016. nov. 15. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én vagyok-e a fura, de mindenképpen a lányközösséggel összefogva kiközösítettük volna aki szétroncsolja az osztályközösséget. Így más osztályhoz ment volna jópofizni, és nálatok helyreállt volna a béke.

Jöhetnek a piros kezek és a köpködés, de én ezt tartom jónak. :)

2016. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!