Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs bátorságom, de miért?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs bátorságom, de miért? Hogyan változtathatok?

Figyelt kérdés

Sok lány szokta mondani,hogy helyes vagyok,meg hogy hogyhogy nincs barátnőm meg ilyenek..

Sok olyan lány van aki nekem bejön,csak bátortalan vagyok félek az elutasítástól..

Meg pl a buszon is szoktam látni egy csajt szinte minden nap,és folyamatosan engem figyel,ordít róla hogy bejövök neki,de egyszerűen nem merek mellé ülni,mert mivan ha visszautasít,most kialakítottam magamnak egy stílust,ezért is mondják hogy helyes vagyok,és ez nyílván jólesik nekem,nem azt mondom,hogy elszállok magamtól,de jól esik,és ha visszautasít valaki vagy hasonló az megint szarul esne...

Tudom nincs ilyenkor semmi veszteni valóm,de akkor is ..

Remélem érthetően fogalmaztam,este van már :D



2016. okt. 29. 00:08
 1/6 anonim válasza:
100%
Ne legyél már buta. Ha tudod, hogy nem nézel ki rosszul (amit mások is megerősítenek), és jófej vagy, akkor miért vagy bátortalan? Igenis legyél laza, de kedves(!) és ne bunkó, mint az ma divat... Nálunk van az osztályban egy lány, nagyon csinos, de valahogyan senki sem szereti, mert antiszociális, kettőt se szól az emberhez. Önbizalomhiánya van, de az nagyon. De te ne legyél ilyen, mert nagyon is meglátszik azokon az embereken, akik önbizalomhiánnyal küszködnek, ők meg általában nem a legkedveltebbek közé tartoznak. Próbálkozz meg a lányoknál nyugodtan, és ne legyél bátortalan, mert akkor nem fog sikerülni. Magamról tudom, a lányok szeretik a helyes és kedves fiúkat.😉 Egyébként hány éves vagy? :)
2016. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Elég kusza leírás, de ha jól szűrtem le, az a baj, hogy nem mersz "csajozni". Hát nézd, szerintem nem az a baj, hogy nincs bátorságod, inkább csak kialakítottál ilyen se jó se rossz életmódot, amiben nem érhet változás, és ehhez vagy szokva. De bármilyen jó is, inkább ideje lenne élni, mert különben olyan leszel, mint egy szobor: jó is, szép is, dicsérik is százzal, de úgy nagyjából semmit sem lehet vele csinálni. Úgyhogy azt mondom szedd össze magad és szólítsd meg azt a lányt. Lehet, hogy ez elég elcsépelt duma, de valamerre el kell indulni!
2016. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Légy szociálisabb, bátorabb! Miért érdekel, hogy megvan az esély rá, hogy visszautasít? Egyébként, ha visszautasít, gondolj arra, hogy majd később úgyis bánni fogja, hogy nem jött össze egy jó pasival. Sok sikert! :-)
2016. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az elsőnek: 16 vagyok

2016. okt. 29. 09:44
 5/6 anonim válasza:
Első vagyok, én is 16 vagyok😀🤗
2016. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mikor töltötted? :D
2016. okt. 31. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!