Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már gondolkodtatok ilyenen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már gondolkodtatok ilyenen? Mit tennétek? :D

Figyelt kérdés
Ha eljönne a világvége, pl úgy, mint abban a filmben, amikor a kezükön van, hogy mennyi idejük van még hátra, vagy valami hasonló módon. Vagy ha tudod, hogy pár napon/heten/hónapon, akármennyi időn belül meg fogsz halni, elmondanád annak a személynek, aki tetszik neked, hogy bejön neked? Ha igen,akkor miért? És ha nem, miért nem? ez csak íg jött, szoktam ilyeneken gondolkodni, meg hogy én mit tennék. :D 13/l

2016. okt. 29. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó másodpercbe XD

de az mar keso lenne szoval ez nem vicces :/ 15/f

2016. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés.. Mert ha teszem azt ő is szerelmes lenne belém, és közölném vele, hogy nemsoká meghalok, akkor hát nem is tudom, kb beleőrülne, vagy ilyesmi. Ha neki nem lennének olyan érzései, mint nekem, de szánalomból és sajnálatból beszélgetne velem, akkor az nekem esne szörnyen rosszul, szóval nem tudom, hogy igazából mit tennék ilyen esetben. Remélem sosem kerülök ennek a közelébe sem.
2016. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy elmondod, nem véletlenül a nagy katasztrófa, világvége filmek vannak tele a legtöbb béküléssel.

Olyankor mindenki kibékül, ez az üzenete az emberiségnek, hogy talán még azelőtt kéne, hogy ránk szakadna a vég.


Te amúgy a Lopott idő-re gondolsz, szerintem epic, láttam egy párszor.

Imádni való ahogyan a kékes vízben úsznak, meg amilyen okosan felépítették a rétegekre szakadt társadalmakat.

Azt ami ma is zajlik a világban, hogy a gazdag rétegek fokozatosan felépítik a maguk Elysium-át és máson se jár az eszük csak a nagyobb házakon, a több autón (itt nem csak a leggazdagabbakra kell gondolni hanem szimpla gazdagokra is akár) míg a világ másik végén napi 3 dollárért pucolják a kávéját a sok mocsoknak akik az irodáikban ülve mást se csinálnak csak fokozatosan építik le a társadalmi egyenlőséget.

Először mindig a kisebbségek ellen, legfőképp a szellemi főlénye miatt egy jobb oldali világban ellenségképnek számító zsidóságot.

Hiszen ők mit csinálnak? Az USA legtöbb kosárcsapatát promózzák, idehaza a romák elleni szegregáción dolgoznak.

Vagy épp a Lopott idő 2-t forgatják.

Kiiktatni őket, utána jöhet a tisztítás, a komplett kizárás először faji és szexuális alapon.

Utána vagyoni alapon s ha odáig fajulna idő alapján.

Engem mindig rettenetesen érdekelt az ilyesmi, de úgy az ismertségi körömben ez általános.


S mindig el is képzeltem mi csinálnék. Merre és hogyan.

Az utolsó órái az emberiségnek, valami vírus vagy egyéb.

Egyértelmű, hogy a szerelmem lenne az első.

Meghalni vele szobában, miközben lebombázzák a várost.

Utoljára látni a szemeit, a könnyeit, érezni ahogyan remeg.


Figyelj, ami most a világban zajlik, főképp az én nagy hazámban Németországban, ahol 34,5 %-os az antiszemitizmus egyes régiókban, az egyéb csoportok elleni szélsőség pedig jóval nagyobb előbb-utóbb történni fog valami világ megrengető.

Most csak egy viszonylagos békében élünk, ez így kezdődik.

Holnap arra ébredünk, hogy a Robotzsaruban vagyunk (az új változat) és még arra sincs időnk, hogy a stáblistát végignézzük mert bizony végünk.

Sose hittem volna, hogy 2016-ban Magyarországon gyilkosságokat elkövető szervezeteknek pénzügyi kapcsolata lesz politikai pártokkal, a Jobbikkal jelen esetben.

Ez több mint aggasztó.

Persze ahányszor hazamegyek Győrbe látom a vakságot, az egyetlen "fejlődő" várost.

Ahol persze a háttérben csúnya dolgok folynak az oktatás fokozatos rombolásától és a fiatal rétegek szakmunkás robotokká való átalakításától kezdve a legmagasabb szintű korrupciót képviselő építkezési vállalkozásokig.


Ez az új játék tökéletes példa rá mi következik ha nem állnak le a népek a butasággal, ez egy amolyan hangulatfokozó hozzá:


https://www.youtube.com/watch?v=EXprsxueeXw

2016. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De amúgy az Emlékmás remakje is epic volt ebből a szempontból.

Na az tökéletes példa volt a kettészakadt világra-az egyik oldalon a fejlett és a másikon a fejletlen, agyon dolgazott réteg lakik.

Meg a terrorcsapásokat fokozatosan a háttérben létrehozó főgonosz akinek ez arra kell, hogy a hadügyi gyárai többszörös sebességbe kapcsoljanak így csikarva ki az utolsó fillért is a népek pénzéből s e mellé még falat is építeni.

De a filmben terjeng egy klassz mondat:

"a fal rabbá tesz mindannyiunkat"

EPIC XD

2016. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem a TOp01 az a District 9.

Neill Blomkamp történelmet írt vele, és mondom ha így szerelem meg kettévált világ akkor a District 9


Életbe film akkora hatással még nem volt rám, Josh haverom meg egyenesen meghalt rajta, 14 évesek voltunk XD

Jön ki a moziból és összeesett ott, azt mondja ez jobb mint a Harry Potter pedig az is nagy kedvencünk.

Aztán még vagy 3-szor megnéztük, az Avatart néztük meg csak többször abban az évben XD

Az a szerelem, amikor nem mondom el miatt mert spoiler lenne, amikor a szerelme miatt mindent megtesz.

Óriási, a látványa, 30 millió dollárból csinálták de brutálisan néz ki a mai napig.

A fegyvergyárak mocskait tökéletesen mutatta be a film, ennyire drasztikus és lélekromboló film nincs még egy.

Persze jó értelemben lélekromboló, mert döbbenetes irányba vitte el a gondolkodásunkat.

Aztán bepótoltuk az Ember gyermekét, a cigányasszony őrületes karakter benne, Mária alakjaként jelenik meg benne, Biblikus szinten a legerősebb, úgy fakaszt könnyeket az emberből, hogy az végzetes.

Meg a Szárnyas fejvadász, na az aztán szerelmi történet.

A zenéje, az üzenete, hogy ne lődd le a másikat, a végén,a végén ahogy robot olyan érzelmi extázist ad ki magából amire 100 emberből 99 képtelen.


A Felhőatlasz, az is kegyetlen, abban is a szerelem a fő mozgatórugó.

Őszintén szólva, ha ezek nem lennének és az élet csak habos torta lenne, tele csillámpónival már rég nem érdekelne az egész, de ezek reményt adnak.

Nem győzök hálálkodni a sok filmesnek, játékkészítőnek s egyéb zseninek, hogy ennyi fényt adnak nekünk, megállás nélkül dolgoznak, hogy kinyíljon a szemünk.

2016. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De még írok, mert belendültem.

Na és akkor ott az a játék, a Bioshock Infinite-döbbenet ahogy fel van építve.

Becsöppensz egy világba ami első látásra a tökéletes utópia.

Befogadnak, élvezed ezt a tökélyt, a nagy vakságot.

Aztán fokozatosan kérnek tőled dolgokat s jön a váltópont ahonnan minden ellened fordul.

Megállás nélkül menekülésbe kerülsz és közben megismered a valóságot, hogy az álom igazából maga a pokol, ahol mindent elpusztítanak ami nem az adott RENDSZER-t szolgálod.

Ez pedig vizuális kettősséggel is jár, annyira fantasztikus, hogy az már hihetetlen.


Tudod, ezek mellett pedig kialakul benned, hogy nem akarsz a tömeg része lenni.

A Mátrix trilógia is fantasztikus, abban is elképesztő a szerelmi szál, a karakterek, az áruló akinek a steak íze fontosabb mint a világ megmentése.

Zion, ami szintén Bibliai értelemmel bír, a világ utolsó mentsvára, a kultúrák legbékésebb összetalálkozása és imádni való a filmben az a tánc.

Az első nagy költségvetésű film volt amiben azonos nemű párok együtt voltak ilyen költői szépségű értelemben, hogy együtt táncolnak.

Meg ahogy Neo és Trinity szeretkeznek, ahogyan eltávolodik a kamera tőlük és hallod a zenét ami olyan mintha szívdobogás lenne.

Ezek örökre megmaradnak az emberben, ez az igazi mágia.

Mikor a semmiből ilyeneket kihoznak emberek, tudod milyen kevesen képesek ezeket létrehozni?

Önmagában az is kevés aki ezeket érzi vagy akarja, mert a többség mit akar az élettől?

Magának mindent, luxusautók, luxusórák, a legdrágább cuccok mindenből.

Nekik ez kell, éljenek csak a Mátrixba, én a kalandra megyek meg szerintem mások is.

2016. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dan is ON.
2016. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Aha de nekem nem kell ehhoz világvége hogy elmondjam egy lánynak hogy bejön :D

17f

2016. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De őszintén egy csomó minden erről szól, ebben élni.

Hogy futsz az életedért, valami hasznosat csinálsz.

Mindig ilyesmi érdekelt.

Az utolsó perceknek élni, nem valami elkényelmesedett semmiben.

Elmenni a haveroddal az E3-re Los Angeles-be s mellette felfedezni a várost.

Éjjel ott állni a Hollywood hegyen és nézni a város fényeit.

Érezni ahogy a város lélegzi, érezni az egész világot.

Minden hangulatot, minden esőcseppet.

Ezt csak érzi aki akarja, aki alig várja az újabb napot s nem úgy kel fel, hogy -na megint esik!

Érted, nem begyökösödni, hogy idén most azért dolgozok, hogy meglegyen az az újabb kocsi.

Másokat szolgálva, másoknak dolgozni, másokért.

Csinálni nekik valamit, valamit ami színt visz az életükbe.

Nem a hírnévért, Josh például úgy látja ezt, hogy egy feleség aki imádja amit csinál.

S ha egy nap gyereke lesz és szülői értekezlet meg megkérdik, hogy miért nem látni a te férjedet kocsival hozni a gyereket?

S azt mondja, hogy szeret sétálni egy-kettőt a kicsivel mielőtt hazamegy és leül kockulni, mert ez a munkája neki.

Sőt, külön szobája is van, ahol a filmjeit tartjuk, mert elviselhetetlen, hogy így néz ki az egész ház, mi lányok egyszerűen félünk ezektől XD


https://www.youtube.com/watch?v=IjvuUUlfrCE


Ez egy átlagos rendező lakása. Érted? Nem valami semmit mondó élet amiben nem ismerjük a Gremlins figurákat vagy éppen nem vagyunk képesek még 60 évesen is csukott szemmel lesni a szívkitépést az Indiana Jones-ban.


Hanem érezni, hogy itt vagyunk a világban.

Megfogni a gyerekeink kezét és elvezetni őket egy közösen élhető jövőbe.

Vissza a gyerekkorba, oda akarunk mi menni. Játszani az idők végezetéig, a legmélyebb tengerektől a legsötétebb űrig keresve az Alien őshazáját.

A Mágia pedig működik hidd el nekem, mert mikor látod a DVD üzletben, hogy gyerekek kapkodják le a polcokról a Galaxis őrzőit vagy fiatal lányok az Időről időre című mesteri vígjátékot akkor tudod, hogy ennek van értelme.

Így aztán nem is nézed a karórádat, ma halok meg vagy 100 év múlva, hanem kiélvezed ami adatik.

A Lopott idő egyébként arról is szól, mennyi stressz éri az embereket s ennek hatására hogyan telik el az életük.

Monoton semmittevésben.

2016. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Dan777, lol lefárasztottad az agyam rendesen. Köszönöm a tartalmas válaszokat.

Amúgy én is ugyanazt gondolom, mint a #2-es.

2016. okt. 29. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!