Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gondolkodtatok már ilyenen?

Gondolkodtatok már ilyenen?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok.. számtalan ötletem lenne arra nézőleg,mi lenne jó ennek az országnak,hogy indulhatna be a gazdaság.. Sok ember támogatja az ötleteimet,de annyira elegem lett abból,hogy ennyi retardált van ebben az országban,hogy folyamatosan olyan kormányokat akarnak visszahívni az emberek,akik már tönkretettek itt sokmindent,és csak egymás marcangolásában látják a jót,nem az emberek érdekeit nézik. és ezek az emberek,akik őket megválasztják sem különbek egymástól,ugyanúgy marcangolják egymást. A hócipőm tele van vele,hogy a politika folyik már a csapból is,ezért szeretném kizárni magam mostantól belőle,amennyire csak tudom,és minél előbb mennék is el innen,ha tehetem,mert hiába szeretem Mo-t,hiába szép, én már most,fiatalon meguntam azt,ami itt megy. Sokaknak fel van kötve a szemellenző a szemére,csak azt látja amit látni akar. Nem szimpatizálok egyik kormánypárttal sem, mielőtt ezt mondanátok,csak elszomorító,ami ezen az oldalon is megy a Politika rovatban. Rossz ránézni..Van így még valaki,aki belefáradt ebbe fiatalon,megunta,és már tojik az egészre,és nemérdekli mi lessz itt? konkrétan így vagyok vele,és nem is hiszem,hogy valaha is változtatok ezen. Jöhetnek a hazaárulózások,nemérdekel, nem fogom magam marcangolni miatta,mennyi buta ember van. Csak gondoltam még kiirom ezt a kérdést utoljára,hátha látom azt,hogy nem csak én vagyok így.
2013. dec. 7. 22:35
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
nem,mielőtt még valaki azt mondaná, a mostani kormánnyal sem szimpatizálok...
2013. dec. 7. 22:40
 2/24 anonim ***** válasza:

Na, ha valamit szeretnél, akkor mondd!

Sőt, beszélj össze pár haverral és csináljatok valami csoportot.

Mi a nagy ötleted?

2013. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
nem csak te vagy ezzel így, akit nem süketítenek el az üres kampánybeszédek, reklámok, és nyitott szemmel jár máris látnia kellene, mi is folyik errefelé...
2013. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nagy ötlet? Nem kellenek ide nagy ötletek,csupán logikus,gondosan felépített gazdasági program. Nem nevezném az ilyet nagy ötletnek,ugyanakkor a kérdésem kiirásának sem támogatók keresése volt a célja,így a kérésed nem ide való.
2013. dec. 7. 22:49
 5/24 intrepid ***** válasza:
Negatívnak lenni könnyű. Konkrét felelősségteljes gondolatok meg nincsennek.
2013. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"Nagy ötlet? Nem kellenek ide nagy ötletek,csupán logikus,gondosan felépített gazdasági program. Nem nevezném az ilyet nagy ötletnek,ugyanakkor a kérdésem kiirásának sem támogatók keresése volt a célja,így a kérésed nem ide való."


Az ország jelenlegi helyzetében a logikus és gondos dolgok szerintem elég nagy ötletnek számítanak, de te tudod...


Amúgy én is unom már a sok gyökeret, de nem fogok nyavalyogni miattuk, bár azért megértelek téged is. Vannak az embernek olyan időszakai, amikor legszívesebben sz*rna bele mindenbe, mert nem lát kiutat. Nekem is van ilyen, mostanában egyre többször, de azért a környezetemet megpróbálom megkímélni tőle.


Most mit tervezel, lelépsz külföldre?

2013. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Negatívnak lenni könnyű. Konkrét felelősségteljes gondolatok meg nincsennek.


Te aztán tudod, biztosan...

2013. dec. 7. 23:23
 8/24 anonim ***** válasza:
58%

"Nagy ötlet? Nem kellenek ide nagy ötletek,csupán logikus,gondosan felépített gazdasági program."


17-nek tippellek. Annyira süt a naivitás az egész írásodból hogy fáj. Komolyan azt hiszed, hogy Te valami iszonyat májer vagy, és mindenki ostoba körülötted? Elmondanám, hogy ilyeneket a leghülyébbek szoktak gondolni, akiknek fingjuk sincs semmiről, annyira se látnak bele a dolgokba, hogy elgondolkozzanak rajta, mennyi mindent nem tudnak.

2013. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jó akkor te vagy az okos.Tudod ,okos enged,a többit pedig magadtól kitalálod a mondat végét. Nem vitatkozni jöttem,és semmi közöd nincs a koromhoz,bár az írásodból lerí,hogy buta vagy,és te nem értesz hozzá, bár ezt ma már senki sem vallja be a külvilágnak,esetleg talán magának. Nah ezért is tart sok ember ott ahol,a béka feneke alatt,mert olyan "játékokba" próbálja belevinni az embert,ami alapján ő biztosan megmondja,hogy buta a másik,de magáról mégcsak feltételezni se feltételezi. Szóval kedves 5-ös válaszadó,köszönöm a hozzászólásod,de nem a témához szóltál hozzá,hanem úgy becsmérelsz valakit,hogy nem is ismered,és megmondod pár mondatból,milyen. Gratulálok hozzá, biztos sok észt kaptál... ;))
2013. dec. 8. 00:01
 10/24 A kérdező kommentje:
Ez nem az ötös hozzászólónak ment,hanem a 8-asnak. Elnézést.
2013. dec. 8. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!