Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a barátnőmre?

Féltékeny vagyok a barátnőmre?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet irigylem picit a helyzetéért. Olyan rossz látni néha hogy neki a legújabb ruhái vannak, iphone 5 meg iphone 4, emellett a tesói külföldről segítik Őket.Rokonánál dolgozik, tehát munkakereséssel sem volt problémája. Nekem meg kb nincs semmim. 1 db nadrágban járok és egy szakadt cipőben mert anyuék nálunk külön kasszán vannak a férjével és nem tudok venni semmit magamnak pénz hiányában. A barátnőm nagyon szerencsés helyzetben van mert apukája is támogatja Őt ( szülei szétmentek régen ) és onnan is kap segítséget. Nekem anyuék szétmentek viszont apa velem nem foglalkozik mióta élek körülbelül. Most márciusban láttam utoljára, előtte pedig 14 éve. Én most nyáron diákmelózok hogy azért egyetemre ne egy szakadt cipőben meg egy gatyában menjek viszont abból is körülbelül 120.000 forintom lesz amiből gólyatáborra, ruhára, és koleszra is kell félretennem ami nem egyszerű... Fáj nézni hogy Ő mennyi mindent megengedhet magának. Szeretem mert a barátnőm de akkor mégis miért fáj ennyire? Rohadt szar hogy néha az orrom alá is dörgöli. Van mikor kipakol minden ruháját és mutogatja hogy milyen jól néz ki. Én ilyenkor helyeselek meg bólogatok de k***va szar belül.

Szerintetek szakítsam meg vele a kapcsolatot vagy mi legyen? Kezdem magam eléggé alul értékelni emiatt.


2016. jún. 30. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne szakítsd meg vele csak azért a kapcsolatot mert féltékeny vagy rá. Nem vagy kevesebb csak mert nekik több pénzük vagy. Amugy meg ha olyan jo barátnök vagytok, elkéne hogy fogadjátok egymást ahogy van.és azért ő is bele gondolhatna a te helyzetedbe, hiszen nem hiszem hogy te magad kéred hogy mutogassa a ruháit, és ő neki ez feltűnhetne hogy ez neked nem esik jól.

Szerintem ne szakítsd meg vele a kapcsolatot csak e miatt

2016. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Te az egyetemmel foglalkozz inkább, úgy se tudsz vele mit csinálni.
2016. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Eszter76 ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe ezt a videót (4 perc):

https://www.youtube.com/watch?v=sR88aTTNBGw

Szép estét!

2016. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha fiú lennél és edzenél,akkor azt írnám,hogy vidd le magaddal bokszolni,aztán csinálj neki egy monoklit,és akkor ő is meg tudja,hogy nem csak a pénzért a képességekért és a szorgalomért is jár a tisztelet.

a lényeg,hogy hozhatnád te is olyan helyzetbe amiben te vagy jó és semmit sem számít benne az anyagi helyzet.

2016. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a fura hogy Ő ugye érettségi után nem tanult tovább, és mikor én mesélem neki hogy mennyire örülök hogy jól sikerült az érettségi akkor elvagyok intézve egy " gratulálok"-al.

Jó én nem is várok többet, csak az fura hogy tőlem mintha elvárná a dícséreteket. Igazából az én problémáimról szinte sosem beszélek neki mert úgy érzem eltörpülnek az ő problémái mellett. Általában mindig az Ő fiús témáiról van szó ha együtt vagyunk. Néha azt érzem hogy egy eszköz vagyok, hogy valakinek eltudja mondani. Bár aztán lehet rosszul érzem nem tudom.

De most így gondolom.

2016. jún. 30. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok meg. "A fak nem nonek az egig." Apam mondta egyszer, amikor hasonloan fiatalon hozzad hasonloan irigykedtem az egyik baratnomre, m ok jobban alltak anyagilag, mint mi. Es milyen igaza volt! En turkalos cuccokban jartam gimibe, az a csaj meg a legmarkasabb cuccokba...Aztan mindketten egyetemre mentunk, es ezutan mar nem szamitott. En dolgoztam az egyetem alatt az igaz, es sokaig nem is volt ugymond sok penzem, de azert kerestem vmennyit. egyetem utan pedig jo allasom lett es jo fizetesem...De az igazsag az, h rohadtul nem ez szamit. Az a csaj azota romokban hever, maganyos, az elete gaz, holott meg mindig tele van penzzel, jobbnal jobb cuccai vannak, de egyaltalan nem irigylem emiatt. Azota nekem is jo cuccaim vannak, m megvehetem oket, de nem nagyon erdekel, mivel nem ezt tartom fontosnak, hanem azt, h kik vesznek korul a mindennapokban :)
2016. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem és a volt legjobb barátnőmmel is ugyan ez volt a helyzet. Mintha csak őt írtad volna le. Mi külön középiskolába jelentkeztünk így elszakadtunk egymástól, de az első évben még rendszeresen találkoztunk és tartottuk a kapcsolatot de én besokalltam attól, hogy mennyivel jobb az élete és sajnos bármennyire is szerettem megszakítottam vele a barátságot és bármennyire is hihetetlen sokkal jobb életem lett ugyanis végre nem volt mellettem olyan személy aki csak hátráltat és aki mellett úgy éreztem, hogy senkinek se vagyok elég jó. Sajnos eléggé lerombolta az önbizalmamat a barátság szóval szerintem ha ennyire irigy vagy rá neked sem ártana jobban átgondolni, hogy biztos jó-e ez neked főleg, hogy te csak egy lelki szemetesláda vagy neki akinek kiönti a lelkét és kész, a többi már nem érdekli.
2016. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!