Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális az, hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockcsempész kérdése:

Normális az, hogy nagyon féltékeny vagyok a barátnőmre, mert sok fiú barátja van?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet és nem tudnám, hogy mit csinálnék, elveszíteném. Nekem nincsenek lány barátaim, de neki nagyon sok fiú barátja van. Nem akarom azt mondani, hogy ne találkozon velük, de mit csináljak ?! Megöl a féltékenység, nem azért, mert nem bízok benne, hanem azért, mert tudom milyenek a fiúk. Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire féltékeny ?

20F és 17L


2015. júl. 21. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, gondolj arra, hogy ha még a pasik rá is szállnak ő téged szeret és téged választott, nincs miért féltékenykedned, mert ők csak haverok, és benne pedig megbízol, a megcsaláshoz és a hasonlókhoz pedig 2 ember kell! ;) 16L
2015. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez a helyzet (16L es 18F), a baratom alig enged el, de tudja, hogy Ot szeretem, sosem csalnam meg:) egyszer kerd meg, hogy vigyen el teged a haverjaihoz, es latni fogod hogy tenyleg haverok, megismered oket es igy nem lesz baj:)
2015. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
gondolj arra, hogy ha akartak volna valami egymástól azokkal a fiúkkal akkor már megtörtént volna, nem hiába csak barátok :) ha szeret téged bizz meg benne. nagyon tudja a kapcsolatot ölni ez a fajta féltékenység.
2015. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm... Igazatok van azt hiszem, megprobalok erre gondolni, köszönöm :)
2015. júl. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!