Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon (tényleg nagyon)...

Nagyon (tényleg nagyon) féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre. Annyira, hogy már a kapcsolatunk is kezd tönkremenni ez miatt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mindketten 16 évesek vagyunk. Egyikünk sem az a tipikus divatosan öltözködő, vagy népszerű lány... Átlagosak vagyunk, laza stílus...stb. Őt mégis imádják...

Őt szeretik a fiúk, folyton ölelgetik, hajtanak rá, nem is egy ember. Ha sétálunk az utcán, leszólítják őt, mindenki udvarias vele. De ha én is ott vagyok mellette, engem észre sem vesznek. Belém senki sem szerelmes, sőt, mintha még kerülnének is a fiúk... Igényes vagyok, szeretek magammal foglalkozni, és nagyon kedves természetem van. Ezek szerint biztos csúnya lehetek, más ötletem nincs. Nem vagyok olyan magas, mint barátnőm, sőt eltörpülök mellette. Mindenben, nem csak magasságban. Ő ,,menő", jól sportol, mozgékony... Én egy labdát nem tudok rendesen elkapni.

Az a baj, hogy a múltkori eset után is annyira féltékeny lettem rá (együtt sétáltunk és arra jött egy srác osztálytársa, és rögtön megölelte, aztán elhívta magával fagyizni, barátnőm meg ment is vele), én meg besértődtem rá, és mikor hallottam, hogy bele is egyezik, és már köszönt el tőlem, konkrétan elkezdtem vele kiabálni ott helyben, hogy nem értem minek vagyok még egyáltalán a barátnője, ha engem egy senkinek néznek mellette. Aztán otthagytam, már nem vártam meg mit reagál...

Szeretem nagyon a barátnőmet, tényleg, mintha a testvérem lenne, egészen kicsi korunk óta ismerjük egymást. De én ezt már valahogy nem bírom...


2016. okt. 12. 16:18
 1/5 anonim válasza:

lol. velem pont ugyanez van.

a szemlyiseged nem lehet a legjobb a lairtak alapjan. probalj a fiukkal kozos temat talalni.

2016. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az szemétség ha csak úgy lelépett.Minimum egy bocsánat a részéről.

Amúgy meg próbálj helyekre menni nélküle,szar más "árnyékában élni".Ja,és ne hasonlítgasd össze magad senkivel.Sokat segít,tényleg.

2016. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Józsa Zsófia válasza:
100%
Az, hogy sokan szeretik, és ismerik, nem a külső miatt van, hanem a kisugárzás miatt. Nem lehetsz nála csúnyább ( mindenki szép a maga módján) és ha még igényes is vagy ne itt keresd a hibát. Az lehet a gond, hogy ő barátságosabb,kifelé forduló személyiség, te meg befele forduló személyiség vagy (de ezt te tudod). Az irigység nem megoldás, és hidd el nem az a lényeg, hogy sokan szeressenek, és sok barátod legyen, hanem az, hogy az a kevés ember is akikkel jóba vagy, ott legyenek melletted, ha bajod van.
2016. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan Harry Potter és Ron Weasley effektus lehet nem? Ők is összevesztek de kibékültek :D Bocsi ez jutott eszembe először. Szerintem beszéld meg vele, de az a baj hogy ezen nem igazán lehet változtatni...
2016. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az is elég fura, ha veled tölt programot, beszélgettek ( akár csak sétáltok), majd jön egy random srác, elhívja és már köszön is le tőled...

Mondhatta volna, hogy mittomén később, vagy 2 óra múlva tali itt vagy ilyesmi, de mi az, hogy egyből elköszön, még meg sem kérdezte, hogy hát téged nem zavar, ha most elmegy? :D


Ezt a szitut el sem tudom képzelni valahogy, hogy szó nélkül lépjen is le rögtön. Ha valóban így történt és gyakori eset, akkor ott valóban gond van. Így mindenki kevesebbnek érezné magát, ha jön valaki, és téged már el is felejt. A hiba nem biztos, hogy benned van. Megnézném más mit szólna.

Beszéld meg vele, hogy ilyeneket ne játsszon be, te pedig szintén próbálj kilépni a féltékenykedésből.

Ez tényleg kisugárzásból jön, egyszerűen vannak olyan emberek, akik a legtöbb emberből valahogy szimpátiát váltanak ki, nekem egyik legjobb barátnőm is ilyen volt, illetve még egy népszerű lány a suliban. - Ráadásul az én barátnőm még csak nem is az a tipikus szép vagy "jó nő" kategória, a másik csaj is erősen max átlagos volt, de valahogy a humoruk és a személyiségük erős bájt adott nekik és hamar megszerették mindig.

2016. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!