Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mely ételek a legjobbak?...

Mely ételek a legjobbak? Reggelire? Tízóraira? Ebédre? Uzsira? Vacsira? Hatásos lehet nekem a közepes tempóba gyors úszás és a mell? Vagy kocogjak?

Figyelt kérdés
Hízèkony vagyok,fiatal lány. Sportolok rendszeresen, 68kg vagyok de sok a testzsírom. Nem tudom hogy tüntessem el a lógó rèszeket vagyis a hájat.

2016. aug. 1. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idő múlva tapasztalom ès hogy mikor elkezd csökkeni a testzsírom? Ès milyen èteleket kerüljek? Szoktam tèsztákat enni meg rántott csirkemellet az a baj:(
2016. aug. 1. 21:15
 2/5 anonim válasza:
Nyilván az is számít,hogy mely,de az még inkább, hogy mennyi. Egészséges ételből se olyan nehéz bevinni annyit amennyi már sok. Van sok-sok szálkásító diéta amik messze a legjobbak. Az úszás tökéletes, mellé futást is be lehetne vezetni és a kettő együtt még jobb.
2016. aug. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen szálkásító dièta..de az ètelek èrdekelnek hogy mik

Pl a fehèr lisztes tisztákat,pèk dolgokat mivel helyettesítsem? Ès kb hogy fogyjak mennyi a kalóriaszüksègletem? Edzèssel ugye plusz hogy fogyjak? 2000 vagy több/kevesebb?

Egy nap kèt órát úszok,aztán egy órát futok

Napi 5xör eszem keveset

Kèt litert iszom

Hogy kerülhetek kalóriadeficitbe?

2016. aug. 2. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:

2000 kcal esélyes, hogy túl sok, ha nem mozogsz sokat. De ezt ki kell tapasztalni, senki meg nem mondja, milyen gyors az anyagcseréd...

Miért akarod helyettesíteni a kenyeret? Ehetsz teljesen más ételt és kész. Helyettesítésnél nem mindegy, milyen ételről, szerepkörről van szó s milyen az étrended. Mivel sokféle jó étrend létezik... Pl. én viszonylag zsírosan, de szénhidrátszegényen eszem jobb korszakaimban, s a kenyérkérdés fel se merül. Nem helyettesítem, egyszerűen nem eszem. Ami tipikus ételt eszem, amihez más kenyeret szokott enni (pl. rántotta), én semmit vagy zöldséget. De van, akinek ez nem működik. Van, aki teljes kiőrlésű kenyérrel is boldogan elvan s egészségesnek tartja... Van, aki kenyér és édesség helyett rizst eszik...

2016. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jó..:)
2016. aug. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!