Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Amikor egy barátnőm legelőször áthívott magához, előre megbeszéltük, hogy a bátyja nem lesz otthon.(mesélt már róla, nagyon nem volt szipmatikus, tipikus mindenkitszivatok gyerek) Aztán amikor hazaértünk mégis otthon volt, csakhogy az egész családja meg az én meglepetésemre sem olyan volt, mint vártuk. Kedves volt velem és nagyon figyelmes. Aztán telt az idő, tett ő is lépéseket meg én is(de egyikünk sem mondta ki a dolgot), aztán amikor rákérdeztek nála, hogy mi van, akkor azt mondta, hogy túl fiatal vagyok(ő 20, én 18) Béna kifogásnak tűnik, de én meg annyira nehezen leszek szerelmes, vele meg pont azt érzem, hogy lehet, hogy az vagyok..
2016. nov. 1. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet csak ,azért nem akar mert a testvére barátnője vagy.
2016. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!