Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást egy fiúval pár hónapja, még csak augusztus óta kezdtünk el beszélgetni facebookon.

Majdnem minden alkalommal ő írt rám,én kétszer írtam neki,hogy ne tűnjön úgy, hogy engem nem érdekel.

Igazából jól eltudunk beszélgetni,de azt vettem észre,hogy ő egy kicsit félénkebb tipus, nem igazán mer nyitni felém,mivel eleinte is csak fontosabb indikokkal irt rám.

Legtöbbször én tartom fent a beszélgetést, én kérdezek legtöbbet és nyitok új témákat. Az nyilvánvaló,hogy én is tetszem neki ,ő is nekem, csak sokszor furán érzem magam,hogy ,,írjak én neki?,, vagy sokat gondolkodom,hogy mit kérdezhetnék még tőle vagy miről beszéljünk.

Kicsit úgy érzem,hogy nagyon lassú ez a tempó,hogyan változtathatnék ezen? vagy folytassam ezt,hogy én kérdezek többet tőle ?:D Lehet ebből valami?

Válaszokat előre köszönöm!

Én 18/L ő 19/F .



2016. szept. 6. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj akkor nyiss felé te... Ht ha nyíl ő is majd... Am is egy kis idő kell hogy nyíljon meg ő nem olyan mint a többi fiú... Ezt sztem te is észre vetted... Kérdezgesd úgy olyanokat tőle hogy ne jöljön rá hogy mit alarsz belőle kiszedni... De ha lasabban haladtok akkpr sincs semmi gond!!!! Mond el neki hogy te mit érzel és ht ha elmondja ő is hogy mit érez irántad...
2016. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyenkor mégis mi a bánatot éreznek egyesek ezekkel a kommentekkel? :))

Nem kérdeztem hülyeséget, különben is bármit lehet kérdezni ne offolj itt .

Ha nem tetszik valami ,kopj le,bunkó vagy nagyon.

2016. szept. 6. 14:07
 3/8 anonim válasza:
"Hogy változtasak ezen?" találkoz vele :D lehet neki nehezebb facebookon beszélni és azért nem ír írj rá te mindig nincs aba semmi :D amugy én írtam rád privátba :D
2016. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi ! ;)
2016. szept. 7. 10:25
 5/8 A kérdező kommentje:

fuu bar soha ne is irt volna ram idiota utolso kocsog :((

banom a napot mikor megismertem

2016. dec. 29. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert mi a baj? :O
2017. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak talalkozgatott massal,semmi mas
2017. jan. 13. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ertem
2017. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!