Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos, hogy a fiú egészségesen táplálkozzon, és rendszeresen eddzen?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Gondolom akik elvárják a fiúktól, ők is így csinálják.

Egyébként szerintem fontos dolog az egészségünk megőrzése érdekében, és persze az alakunk miatt is. 18/F


2016. júl. 30. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Mindenképp nagy előny, mert én is ilyen életmódot folytatok.
2016. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem elvárás, de jó dolog. Mondjuk a barátomék családja nem mindig engedheti meg magának hogy drága jó minőségű termékeket fogyasszon, de természetesen nem mekin élnek minden nap, szóval nem esznek kifejezetten egészségtelenül. Ez nem kizáró ok, mondjuk annak nem örülnék ha folyton chipset zabálna, meg kólát inna, de néha nem gond. A rendszeres edzés sem elvárás, én se edzek sajnos rendszeresen, de egészségügyi szempontból tényleg jó lenne, szándékozom beiktatni újra a mindennapjaimba és örülnék neki persze ha a barátom is csatlakozna hozzám:) Alakunkkal amúgy nincs gond, szóval inkább egészségügyi szempontból kéne. 19l
2016. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Olcsón is lehet minőségibbet enni, ugyanis a szemét kaja drágább. Nem beszélve az alkoholról, cigarettáról. Minden csak akarat kérdése.
2016. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te arról beszélsz hogy plusszba vesz mindenfélét ami rossz és az valóban drágább. De én nem erről beszélek, hanem arról hogy mondjuk van két felvágott, az egyik valami darált, alig van benne hús, nem minőségi, tele e-vel cucc, az 200 forint, a másik meg ami színhús, nincs benne semmi plusz (azaz egészségesebb) az meg 1000.
2016. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Eleve érdemes kerülni a felvágottakat.

Nem arról beszélek, hogy pluszban vesz rossz dolgokat, hanem arról, hogy alapjában véve az átlag ember étrendje sportolói szempontból "rossz", ugyanis erősen szénhidrát alapú és nincsenek benne minőségi zsírok sem, a fehérje pedig rémesen kevés. Ha eredményeket akar valaki elérni, akkor igencsak meg kell változtatnia a táplálkozási szokásait, nem elég az ha nem iszik kólát és nem eszik csokoládét. Minőségi zsírok kellenek, jó fajta szénhidrátok és elegendő fehérje. Ez lenne a normális, nem amit a menzán az átlag gyerek elé tesznek. Van kajareform, mindennapos testnevelés, de egyik sem hozza el a várt eredményt, mivel rosszak a táplálkozási szokások. Zsírosan eszünk és fehérjében szegényen. Kövér ember sem lesz kevesebb. Igazából nem is attól hízik el valaki, hogy az átlag eledeleket fogyasztja, hanem a mértéktelen beviteltől. Imádom amikor a sok csaj dumál a táplálkozásról, hogy például xy étel hizlal. Nem, nem hizlal. Semmi sem hizlal, ha normális kereteken belül fogyasztod. Kólát is lehet inni napi szinten, nem leszel kövér, ha nem literes nagyságrendben iszod.

2016. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom pontossan mit takar az egészséges táplálkozás. Én nem cigizek, ritkán iszok alkoholt, energiaitalt soha. De mindent megeszek a párolt zöldségtől kezdve a mekis kajáig. Én sokat edzek, tánc, karate. A barátom cigizik, energiaital, gyakran alkohol, alig eszik nem sportol de erős fizikumú bár neki lelki oka miért ilyen amilyen de ő is szeretne változni.

Szóval nem fontos ki hogyan él

16L

2016. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!