Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt miért így kell szakítás után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért így kell szakítás után?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem 2 év után.

Nagyon rossz mert nekem csak ő volt nagyon szerettem szeretem is még sajnos.Találkoztam vele utoljára tisztázni dolgokat.Erre ő el kezdi mesélni hogy milyen jó nélkülem meg hogy az új pasijának mit vesz szülinapjára meg hogy ő milyen jó meg hogy tudott velem lenni meg ilyenek meg mondja azt is hogy tudja hogy féltékeny vagyok de nem baj meg ilyenek.Mindent mondott csak hogy én szarabbul érezzem magam nem mint ha nem lenne elég rossz így is.Annyit kértem tőle váljunk el békében ha mással akar lenni jó el fogadom csak legyünk tisztelettel egymásra.de nem volt rá képes vajon miért ?

Elég kiábrándító hatása volt fura módon kicsit jobban érzem magam tőle.



2016. szept. 12. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
amugy gykn mindenkivel 2 év után szakitanak?
2016. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom :/ velem így törtét 21/F
2016. szept. 12. 19:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Történt* elnézést
2016. szept. 12. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugi tele van a vilag ribikkel...szard le és keress mast :D az elet szep csajozni meg egyszeru :D
2016. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is kaptam cifrabbakat is 3 ev utan, ugy latszik hogy aki konnyebben tovabb lepett akkor azt aki meg szeret jol le kell alazni...

Megkell probalni tovabb lepni.

2016. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh, én lányként sosem mondanék ilyeneket az exemnek, függetlenül attól, hogy ki szakított kivel, vagy hogy megérdemli-e vagy sem. Ehheh szerintem már hatalmas gerinctelenség kell.

Sajnálom, hogy a volt barátnőd ilyen rothadék, biztosan nem ilyet érdemelsz. :/

2016. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy vérbeli k****rva
2016. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!