Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csak az alacsony lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak az alacsony lányok lehetnek szépek?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy csak az alacsony lányok szépek, a fiúknak csak ők tetszenek, stb. Igaz ez? Egyébként 14 éves vagyok, 170,5 centi magas. Tudom, hogy ez nem extrém sok, de még növök, úgyhogy kb. 175 leszek. Vagy több. És magas lányok, ti hogy tudtátok elfogadni, hogy nem lesztek kisebbek?

2016. nov. 5. 18:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
Persze, Ariana Grande is szép, pedig csak 153 cm.
2016. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én szeretek kicsit magasabb lenni, a hasonló méretű ismerőseim is így vannak vele.


Am a szépség magasságtól független.

2016. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Jajj, édes, én 18 éves lány vagyok és 150 centi. Ne gondold, hogy alacsony vagy :D

Egyébként van egy velem egyforma magas ismerősöm, akinek már 2 tartósabb kapcsolata is volt, szóval nem számít a magasság ;)

Még annyit tudnék hozzáfűzni, hogy maximum más emberek tesznek 1-2 megjegyzést. Egyszer láttam egy elég magas srácot, olyan 190 körülit, akinek 150-es barátnője volt és kézenfogva sétáltak, amikor hallottam egy megjegyzést, hogy "Nézd, xy sétáltatja a barátnőjét..." Persze ehhez mondanom sem kell nem járt sok értelem, hiszen az a fontos, hogy szeretik egymást.

Lényeg a lényeg, hogy ha szerelem van, akkor a magasság nem fog senkit megállítani, legfeljebb 1-2 IQ-fighter tesz megjegyzést, de a debilek véleménye ugye nem számít ;)

2016. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ja nem, nem alacsonynak tartom magam, hanem inkább magasnak :)
2016. nov. 5. 19:19
 15/24 Stark2000 ***** válasza:
Nem, ez hülyeség. Nem magasság függő a szépség. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy csak a magas pasik lehetnek helyesek - 185 vagyok, nem túl népszerű a lányok körében :D . Jobban preferálom, ha egy lány valahol 170 alatt van - ne kérdezd miért, biztosan ez van belém kódolva, hogy az alacsonyabbak jobban bejönnek.
2016. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, nekem az a lány aki most tetszik biztos van 175.
2016. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én bolondulok a magas lányokért! 188cm magas vagyok és imádom a 175 cm-körüli lányokat! ;) 17/f
2016. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Szia! Én is 14 vagyok, 170 cm fölött. Nem akarok pasizni, de én is félek, hogy növök még 5-10 cm, aztán majd ballagásra, esküvőkre se vehetek magasabb sarkú cipőt, mert lenézek mindenkire. Én inkább lennék alacsony, mert az aranyos. Most is szinte az osztályban egymagas vagyok a fiúkkal, de alacsonyabbak is vannak. Néha úgy nézek ki mint egy zsiráf :D De ne félj! Csak megoldjuk! :)
2016. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És akkor én mit mondjak a 176 centimmel..😢😢
2016. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nyugi már :D

Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy az alacsony lányok cukik és a magas lányok pedig szépek. Szerintem igazuk van :D

Nekem is kellett idő mire elfogadtam a magasságomat, de már nagyon örülök neki.

Nézd a jó oldalát: Eléred a felső polcot, átlátsz a tömegen és a kosaras fiúk iszonyatosan cukik :D (...)

Szóval próbáld a jó oldalát nézni :D

Lehet az zavar téged, hogy némely fiúnál magasabb vagy de majd megszokod egy idő után :D

16/L 178cm :D

2016. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!