Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csak az alacsony lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak az alacsony lányok lehetnek szépek?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy csak az alacsony lányok szépek, a fiúknak csak ők tetszenek, stb. Igaz ez? Egyébként 14 éves vagyok, 170,5 centi magas. Tudom, hogy ez nem extrém sok, de még növök, úgyhogy kb. 175 leszek. Vagy több. És magas lányok, ti hogy tudtátok elfogadni, hogy nem lesztek kisebbek?

2016. nov. 5. 18:10
1 2 3
 21/24 most válasza:
Ez a kérdés érthető még ilyen fiatalon. De majd kesőbb megtudod milyen előnyokkel jar ha magas es meg netan szep is a lány. En 182 magas vagyok, es 30 on tul, tapasztalat ezzel bőven van! Aminek nagyon örülök, mert anno tizen evesen engem is zavart. A magas nőket azonnal megnezik, felnéznek rajuk es csodaljak. Kesobb rengeteg irigyed lesz, mert az alacsonyak utaljak a magasakat es mindenki magas akar lenni. A pasik imadni fogjak a magassagod es sok alacsony pasi is! De nem most, most meg sajnos a magassagodat el kell fogadnod! Kesobb ha magabiztosabb leszel akkor fogod igazan elvezni! Oriasi elönyet! Mindenki irigyelni fog, ha meg szep is leszel es nőies netán modell alkat...Barhova mesz egy szep magas nőt azonnal eszre vesznek es megneznek.. Hidd el kesobb elvezni fogod es buszke leszel magadra. Sajnos meg erned kell ahhoz hogy igazan elfogadd magad, es most dolgozz magadon hogy kesobb sikeres es szép legyél.. En anno ugyan igy ereztem, ma már imádom es élvezem az előnyeit! :)
2016. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nyugi én csak 162 cm vagyok. Örülj neki, hogy magas vagyok. Több előny ez neked. És a magassarkú, nyugodtan hordjál majd. Ez ne izgasson. Inkább gondolj arra, hogy eléred a felső polcot, átlátsz a tömegen. Rám mindig rám akarnak támaszkodni a magasabbak... Rád biztos sose próbál meg senki. És még te se vagy az a hű de magas. 15/L
2016. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én az alacsony lányokat szeretem mert én is alacsony vagyok.
2016. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom nézed-e a szépségkirálynő választást: hát ott szinte mindenki magas, hosszú combú hölgy és a nyertes is ilyen szokott lenni. Szóval no para, a magas lányok is lehetnek szépek úgy, ahogy az alacsonyak csúnyák.
2016. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!