Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tíz év korkülönbség párkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíz év korkülönbség párkapcsolat szempontjából nagyon sok ilyen korban? 15/L és 25/F

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 21:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen korban nagyon sok.A kislányt meg lehet érteni,hogy játsza a felnőttesdit az idősebb pasival,de a férfi mégis mit akar egy gyerektől,aki naiv,tapasztalatlan,semmit nem tud az életről?Kihasználja egyértelműen a friss,szűz,nőiesedni kezdő gyereklányt.Beteg a pasi!
2016. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
54%

Tuti te vagy a lány és ezt még te se gondolod komolyan. Sőt szerintem a srác körbe is röhög...


Nem gondolod, hogy egy 25 éves mást vár mint egy 15 éves?

2016. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Jesszus, az ilyen palinak le kéne vágni a p.csét...
2016. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Én vagyok a srác...

Olyan 20 évesnek néztem. Elkezdtünk beszélgetni. Hasonló érdeklődési köreink vannak, és elképesztően intelligens, teljesen magával magadott a személyisége. Ha nem ismertem volna meg őt, biztosan hülyének nézném magam, hogy mit akarok egy ennyi idős lánnyal, de nem tudom kiverni a fejemből. A kora csak egy idő után derült ki, nem azért, mert titkolta, hanem mert nem volt téma (eszembe se jutott, hogy ennyire fiatal).

2016. nov. 5. 22:13
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a testi fejlettség dönti el, nem az évek száma.

A szexhez testi fejlettség kell, a viszonyhoz meg értelmi és érzelmi.

De fura módon az értelmi, és testi fogyatékosok is szoktak szexelni, ha máshogynem, hát önmagukkal...


Szerelmesnek lenni, meg egy totál más dimenzió, az akkor is létrejöhet, ha nem is látják egymást.

2016. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Most nagyon gáz, négy-öt év múlva már nem.
2016. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
Milyen személyiség?Egy 15 évesnek hogy lenne már személyisége?Most ballagott általánosból.A közös érdeklődési kör max.a természetet,állatokat,filmet,zenét jelenti.
2016. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
8%
Igen,a pontozásodból látszik,hogy nyomorék vagy,miért nem írsz véleményt,miért nem cáfolsz?Ja,persze,ahhoz sincs eszed.
2016. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Sajnálom, nem én pontoztalak se. Sőt, senkit sem pontoztam, sehogyan sem.

Milyen véleményt írjak? Természetesen, a lány miatt nem értek veled egyet. Másfél óra beszélgetés után fel sem merült bennem, hogy esetleg fiatalabb lenne, sőt, azt a húsz évet is keveseltem, amennyinek kinézett. Ami az érdeklődési körünket illeti, messze konkrétabb, komolyabb, de nem szeretném leírni, ugyanis elég különleges, és félek, hogy magára ismerne.

2016. nov. 5. 22:39
 10/27 A kérdező kommentje:

Mivel nem ismered őt, nyilván egy olyan 15 éves lányt képzelsz el, akit te átlagosnak gondolsz. Hiba volt kiírnom a kérdést, belátom, hiszen senki nem ismeri azt a lányt, akire én gondolok.

Azt hiszem ezt vele kell megbeszélnem, és együtt kell meghoznunk a döntést, hogy bevállaljuk-e azt, hogy az emberek így gondolkodnak majd a kapcsolatunkról.

2016. nov. 5. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!