Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyiket értékelitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyiket értékelitek jobban? 15F

Figyelt kérdés

Ha egy fiú jó tanulós (de nem stréber!) de azért megcsinálja a hf-ket és készül egy pár órára és van életcélja... (pl: én :D)


Vagy ha egy fiú nem olyan jó tanuló de sokat bulizik laza és annyira nem érdekli semmi csak a lazulás



2016. nov. 6. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
hát nekem nem igazán jönnek be olyanok akik csak buliznak és egyáltalán nem érdekli a tanulás szóval nekem inkább az 1. jönne be
2016. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az egyes.
2016. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyen kötelességtudata, és ne csak úgy legyen a nagyvilágba. Tegye meg, ami tőle telik. Én amúgy nem vagyok oda a partiarcokért, szóval az elsőt választanám, de amennyi az erejéből telik, szóval azt ne művelje magával, hogy inkább nem eszik meg nem alszik, csak tudja az anyagot az első betűtől az utolsóig. De ilyen lusta, meg nemtom, eszembe jutott még egy kifejezés, hogy "link alak", meg ilyen , hát olyan ne legyen. Pl az írásbeli szerintem alap, hogy mindig kész van, ha az ember nem felejti el. Kivéve, mert azért kivételt is tudok mondani, saját példa, matektanárunk 11. osztályban, még iskola után más napra, mert aznap is volt óránk, és másnap volt a következő, na arra ilyen 3-4 órányi házifeladatot adott fel. Illetve kb annyit ülhettem fölötte, és még úgy se készültem el, csak kb a felével, szóval ilyenkor szégyellje magát az a tanár, de mondjuk mindegy, szóval mikor már a 8. telített A4-es oldalnál tartottam, mivel irreálisan sok volt, akkor már otthagytam az egészet, mert élnem is kell valamikor. Szóval hogyha irreálisan sok van, akkor nem kell mindet megcsinálni. Nem várhatja el senki, hogy háziírásból álljon az életed, hogy erre pazaroljad el, és ne tudjál kicsit magadra figyelni, meg ellenni a saját világodban.
2016. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki 1est ir, de a 2 es pasik miatt dobjak az 1es pasikat 😂 aztan meg sornak hogy egy 1es pasit sem talalnak.
2016. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vaahol a kettő között de egyértelműen az 1es :) 15/L
2016. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy az egyes, de attól még mert valaki bulizik, meg nem tanul jól lehet életcélja és lehet sikeres is a későbbiekben:D
2016. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A kettő teljesen kizárja egymást ? :D Simán lehet valaki jó tanuló és bulizhat is mellette , attól még hogy eljár hétvégente , lehet életcélja és az , hogy készül az órákra sem jelenti azt , hogy nem lehet laza úgy általában , szóval én inkább a kettő közöttit értékelem jobban ...
2016. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyes.:)
2016. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A jó tanuló az egyértelműen a helyes választás! Mert belőle még lehet valaki...

Aki meg csak bulizik éjjel nappal...háát, az meg is érdemli a választott életet :D

23 L

2016. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Khmm..Van barátnőd? :D 15/L
2016. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!