Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti hogyan értékelitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan értékelitek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy lány -akibe lehet szerelmes vagyok- és életembe először "ráírtam".


A beszélgetés lassan folyt, sokszor több napig várt a válasszal (közben fenn volt, de "nem látta" az fb szerint), ami nagyjából úgy íródott ahogy az én előző üzenetem (viccesre vicces, általánosra általános válasz). Egy pár napja aztán meguntam és rövidre zártam a dolgot egy viszonylag illetlen lezárással (ekkor meg viszonylag hamar jött a válasz). Kérdéseket nem igazán tett fel a beszélgetést inkább én irányítottam.


Szerintem nem igazán érez az irányomba semmit bár tény, hogy én sem tettem meg ugyanezt, csak burkolt formában, amit nem biztos hogy értett.


A kérdésem az, hogy az ügy teljesen elveszett, és ha igen hogyan felejtsem el az egészet? Tapasztalatlan vagyok nagyon, az öregebbek biztos jót nevethetnek az egészen, de hát ez van. :D


2016. szept. 17. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Eloszor is mi az h lehet h szerelmes vagy? Nem tudod eldonteni? 😂 am meg ha tetszenel neki es akarna toled barmit visszairna egybol es kerdezne... Szerintem nem erdekled ot es csak idegesited h folyton ra irsz ez szerintem egy lánynal egyertelmu jele annak h le akar koptatni... Ha pedig nagyon be akarsz nala vagodni akkor várj ra es próbálj kedves lenni hozza...
2016. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi.
2016. szept. 17. 23:46
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyebkent ne ugy kepzeld h egybol valszoltam en is. Vartam mindig 1 napot kb. a valasszal.

a kovetkeztetesen azonban nem sokat valtoztat

2016. szept. 17. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!