Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az exem?

Figyelt kérdés

Ő volt az első nagy szerelmem és minden jól is ment az elején. Nagyon szerettem és úgy tűnt viszonozza is a dolgokat majd az első csókunk után három napra le is koptatott és összejött mással. Ez még tavasszal volt de én azóta rágódom magamban és kezd nagyon zavarni, de valamiért mindig megnézem a képeit, ami miatt újra rosszul érzem magam.

Mit tegyek? Hogyan felejthetném el végre?



2016. nov. 6. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Dobd ki a képeit.


Tiltsd le facebookról.

2016. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A következő kapcsolatod szerintem még jobb lesz, egymás mellett, különböző kapcsolatok mentén egyre jobb, míg végül tökéletes társsá tudunk fejlődni, és a végén pedig kiérdemeljük, hogy együtt lehessünk az ikerlángunkkal/duálpárunkkal. Szerintem gondolj erre, ez lebegjen a szemed előtt, meg olyat is hallottam már, hogy csukott szemmel valaki elképzelte, mikor szeretett volna már társat, hogy milyen lenne, ha társa lenne, és akkor a végén találkozott egy emberrel, akinek pont olyan barna szeme volt, meg valamilyen sugallatra jött neki egy név, talán testvére piszkálta őt, hogy szerezzen már magának társat, ne legyen már egyedül, és akkor erre meg a csaj mérges lett, és akkor mondta, hogy, de igen is lesz párom, és Ábelnek fogják hívni. És akkor nem sokkal később elment egy előadásra, és ott egy olyan pasi mellé ült, ő volt, akinek pont olyan barna szeme volt, mint amilyet elképzelt, és pont Ábelnek is hívták. Amúgy először csak a szemeit képzelte el , utána az arca többi részét, stb. És akkor egyszercsak tényleg találkozott egy ilyen emberrel, a neve az volt, meg a szeme az pont olyan.
2016. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1.lépés:Szabadulj meg a közös képektől

2.:Szabadulj meg az olyan tárgyaktól ami rá emlékeztet(pl. amit tőle kaptál)

3.:Ne nézegesd a Facebookját,a képeket, ami rá emlékeztet

4.:Kerüld ki nagy ívben ha látod,rá se nézz!

5.:öntsd ki a vkinek a szívedet a barátnődnek,szüleidnek ,tesódnak

6.:Ha dühös vagy rá akkor add ki a dühödet!

7.:Sírd ki magad!

8.:Ne mindig ő járjon az eszedbe.Tereld el a gondolataidat

2016. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Látom a képeket megtartani nagy hiba volt xD
2016. nov. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!