Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy felejtsem el az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az exem?

Figyelt kérdés
16/L... Egy évig együtt voltunk. Az első fél év csodálatos volt. Aztán egyre rosszabb. Keveset írt, alig jött ki velem. Amikor szakítani akartam előtte persze elmondtam mi a baj ő azt mondta,hogy megváltozik mert szeret és nem akar elveszíteni. Ez így ment még fél évg. Mikor jó volt minden valami jött ami elrontotta. Vagy az én felemről, vagy az övéjéről. A nyárnak lassan vége és mink kb 6szor voltunk kint, de még csak nem is hívott és nem is írt. A barátai fontosabbak neki mint én, őket hívja, ír nekik és én voltam az utolsó helyen. De úgy éreztem már elég és szakítottam vele. Mire elmondtam neki mivan nem úgy reagált ahogy vártam volna. Úgy éreztem könnyen veszi a dolgot. Azóta nem írt, én sem neki. Nagyon hiányzik és szeretem. Bánt a dolog hogy én a tűzbe tettem volna érte a kezem ő mégis így bánt velem. Valami tanácsot kérnek hogyan felejthetném el őt a leghamarább.

2016. aug. 14. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Idővel fog csak elmúlni. Kezdésnek foglald el magad a nyár további részében,keress addig egy hobbit ami lefoglal. Sulival majd könnyebb lesz,tanulj te is foglalkozz a barátaiddal :)
2016. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia. Az a helyzet hogy ez a , baratokvsszerelem dolog ingatag. En ugy gondolom a barátok az elsők. Legalabbis a tiniszerelem dologban biztos. Nekem a ,legjobb' baratnimnek van most csávója kemeny egy hete. O az első, es nem fel kimondani. Ez nem normalis. Azt hittem csak én gondolom ezt, de nem. En azt tanácsolom, legkozelebb ha ilyen lesz mond meg neki hogy nem akarsz a barátai ele kerülni, de elvarnad azt a figyelmet amit ok kapnak. Mert szeretned felkuzdeni magadat arra a szintre, hogy ne csak azert járjon veled hogy legyen egy csaja. Figyelj ezek utan neki kell atgondolnia a dolgokat. O volt hulye, egyszer megérti. Addig is lepj tovabb, eld a büszke szinglik eletet, nézz körül. Biztos rengeteg fiú van aki tűzbe tenne erted a kezet. Csak eszre kell őket venni. Kicsit alakisd at magad berul, legy a barátaiddal akiket lehet a fiud miatt eddig elhanyagoltal, menjetek be a varosba vagy barhova, es csak érezzétek jol magatokat. Ilyenkor vonzatok a fiukat hidd el. Sok sikert, ha barmi van szivesen válaszolok priviben:)
2016. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, és az a helyzet hogy én mondtam neki, hogy nem zavar ha barátaival van vagy valami ilyesmi de akkor érezem azt, hogy szeret és ne tóljon el magatól.
2016. aug. 14. 10:40
 4/13 A kérdező kommentje:

Sokan voltak úgy körülöttem,,hogy választaniuk kellett vagy a pasi/csaj vagy a barátok.

Én ilyet sosem kértem tőle ez nem lett volna helyes. És amikor kint voltunk barátaival nagyon jól megértettük egymást és az egyik haverjának segítettem is mindig ha volt valami baja.

2016. aug. 14. 10:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. Ne ragodj rajta, nagyon ragorcsolsz meg mindig ezen kattogsz. Megtortentek a dolgok nem lehet őket elfelejteni, viszont at lehet rajtuk lepni. Tedd meg es ha látja hogy tul leptel rajta lehet o fog utannad futni. Persze ne ez motivaljon abban hogy fel állj. Mondom legyen céljaid. Te vagy a magad ura.
2016. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez fáj a legjobban, hogy szerintem ő soha nem fog rájönni miket magyaráztam neki mindig és miert is hagytam őt el. Arra meg túl büszke, hogy utánnam futkosson. Köszönöm a tanácsokat
2016. aug. 14. 10:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit er?. Ne erd be ilyen fiúkkal. Vannak sokkal jobbak
2016. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szeretem, és jelenleg nem akarok egy fiút sem látni nagyon fáj, és minden fiúban őt látom
2016. aug. 14. 11:01
 9/13 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van...csak mi másfèl ève vagyunk együtt ès èn mèg nem szakítottam vele..de èn úgy èrzem hogy azert nem mert fajna hogy milyen konnyen veszi..szerintem ez is bant teged is..
2016. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Nagyon könnyen vette. Nem is magyarázkodott mint szokott és nem is probálta helyre hozni elintézte az egészet egy "szia-val". Szerintetek írjak neki? Hívjam őt ki átbeszélni a dolgokat?
2016. aug. 16. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!