Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy felejtsem el az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az exem?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapot jártunk, de szakított velem azzal az indokkal, hogy elmúlt a szerelem és már nem szeret. Egy hete történt és kicsit nagy az űr amit hagyott. Gondoltam "bekeményítek" és magasról le**arom. Nem vagyok népszerű lány aki tetszene másoknak. Próbálok adni a külsőmre, kivirulni és mással foglalkozni, de néha éjjel nem tudok aludni és az eszembe jutnak a szép emlékek és elkezdek zokogni. Hogy tudnék tovább lépni? 17/L

2016. ápr. 18. 18:38
 1/6 sziszen55 ***** válasza:
szerintem foglald le magad valamivel járj többet a barátaiddal és ebben az a lényeg hogy ne maradj egyedül mert akkor az egyedül töltött időkbe csak rá gondolsz hidd el találsz valakit aki majd megbecsül és szeret addig is légy erős.
2016. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 crudy ***** válasza:
Hát készülj fel h az életedben még sok ilyen lesz és erre nincs megoldás. Ki kell várni.
2016. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a kemény zene segített,én teljesen újra születtem azóta hogy elhagyott az exem talán én is hibáztam és másképp állok a dolgokhoz,rájöttem hogy magamnak kell megfelelnem és adok arra hogy boldog legyek így talán nem fogok mégegyszer olyan hibába esni
2016. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valamivel, amit szeretsz csinálni és bele tudsz merülni. Vagy sportolj, ez is segíthet. Illetve attól is függ, hogy milyen típusú ember vagy. Van, aki egyedül szeretne lenni és inkább elfoglalni magát, van, akinek az tesz jót, ha emberek között van. Ebben az esetben mozdulj ki a barátnőiddel, ilyenkor már egyre több szabadtéri elfoglaltságot lehet találni. (Ja, és egy harmadik típus, aki az arany középút, egy kis magányra és egy kis társaságra is szüksége van, mindig a kedvedhez igazodó elfoglaltságot keress, a lényeg, hogy ne a szobádban ülj és gondolkodj, sírj.)
2016. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válts stílust, járj bulizni ismerkedj másokkal ilyen egyszerű az egész. Nekem is ez segített.
2016. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziaa. Én is hasonló cipőben jartam. Nekem másfél év kellett hogy túl legyek rajta. És mindig úgy éreztem hogy sose fog sikerülni..telt az idő és még mindig ott volt a fájdalom és még mindig szerettem, pedig mi egyutt sem voltunk.( nem engedték.) Aztán mikor barátnője lett az még rosszabb volt. Hetekig sirtam. Még a suliban is. És hogy mi segített? Az idő. Tudom hatalmas közhely, de visszatekintve az idő múlásaval a fájdalom enyhul. Nekem rengeteget segített hogy újra és újra kibeszeltem magambol a dolgokat a baratnoimnek. És ahogy telt az idő nagyon sok rossz dolog derült ki a fiúról így ez is segítette a felejtés. Találj egy hobbit. Ajánlom a lovaglást mert jót tesz a léleknek :) sportolást is és a lovakkal is együtt vagy. Én olyankor mindent rosszat elfelejtek. :) járj el a baratnoiddel, beszélsz ki magad, vásároljon, csinálj magadnak dekoraciokat. Bármit amiben oromedet leled :) ha akarod írj privibe :) 18/L
2016. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!