Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a FRANCÉRT nincs munka?...

Mi a FRANCÉRT nincs munka? Miért a szimpatikus embert választják a kvalifikált helyett? Miért ér ló. T a neten szerzett szaktudás? Miért vannak nyugaton is embertelen körülmények?

Figyelt kérdés
Próbáltam az utóbbi években tanulni, programozás stb. videóvágás média szerkesztés marketing fordítás. A szabadúszó oldalak használhatatlanok, külföldön csak munkásszállón van munka itthonról meg ne is beszéljünk. Neten se lehet pénz keresni meg rendes munkából sem lehet megélni. Iskolám 8 általános. Külföldön is csak többműszakos nehéz fizikai munkák vannak. Tényleg ha valakinek nincs végzettsége annak hiába van szaktudása mehet csövezni mert a neten is látják hogy semmi sulit sem végzett így tuti hülye a programozáshoz és a többihez? Az euwork is 2 ágyas szobákban kínál szállást ami kb. embertelen körülmények nyugaton. Nagyon szomorú vagyok. :'(. Adjatok tippet mert tényleg elmegyek északnyugatra csövezni. :( 20/F.
2016. aug. 3. 19:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Mit tudsz programozni / milyen nyelveken?
2016. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érettségi már alap. Mihez értesz? Mert ha pistike szinten összeraksz egy weboldalt azzal ne várj sokat.
2016. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Csak C++!! egyetlen nyelv. ez az esetek többségében miért lenézendő? inkább 1 nyelv legyen viszonylag jó mint 50 noname nyelv. a netprogramozás tehát a webfejlesztés meg a programírás ég és föld. és netes tutorialokból tanultam meg programozni 1.5 év alatt.
2016. aug. 3. 19:13
 4/36 A kérdező kommentje:

"Azért az érettségi már alap. Mihez értesz?"


Az érettségi miért fontos? Semmilyen szaktudást sem biztosít, ergó fölösleges. Értek ahhoz amit leírtam.

2016. aug. 3. 19:21
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Oké, értessz a C++ -hoz. Ez önmagában nagyon kevés.

Tudsz dolgozni pl Unix környezetben?

Értessz az adatbázisokhoz (pl. SQL, Oracle)?

Legalább középfokú az angoltudásod?

Stb..


20 évesen még elég fiatal vagy, nem késő érettségit és diplomát szerezned, ha ennyire érdekel a programozás.

2016. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
48%

Én egy hülye hegesztő vagyok de hetente válthatnék munkahelyt itt magyarosságon.


Ja és belebetegedek ha nettó 300k alatt keresek egy hónapba. (igaz van benne túlóra is de akkor is aki nettó 300K keres azt már nem tolják le a verebek)

2016. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
semmilyen kezelőfelülethez sem értek. angol már alap hogy sok 20 éves beszéli középfokon. de az is fölösleges lenne mert a nélkül is meg lehet tanulni a c++-t hogy megtanulod azt a pár angol szót. habzik a média hogy mekkora munkaerőhiány van informatikusokból. fenét.
2016. aug. 3. 19:28
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor nézzük csak:


1. Képzetlen, 8 osztàlyt végeztél.

2. Èrdemleges, piackèpes szaktudàsod nincs.

3. Panaszkodsz.


Mire fel van ekkora arcod? A semmire? Munkaerőhiàny van, de nem a senkiknek.

2016. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
Magyarul se tudsz.
2016. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

"habzik a média hogy mekkora munkaerőhiány van informatikusokból. fenét."


Na ja. Csak olyan "informatikus" a kutyának sem kell, aki egy nyelvet tud (saját állítása szerint, papírja nincs róla), de semmi máshoz nem ért, még egy rongyos SQL-hez sem és még angolul sem beszél. Az IT-ban az angol olyan alap, mint a kőművesnél, hogy van 2 keze...

2016. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!