Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan adhatnám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan adhatnám a tudtára, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy 1-2 évvel idősebb srác, akivel köszönőviszonyban vagyunk, de ennél többet soha sem beszéltünk. Mikor meglátom mindig eltervezem, hogy majd ránézek, mosolygok, de egyszerűen azon kapom magamat, hogy minden erommel azon vagyok, hogy ne kelljen raneznem. Félek, hogy azt hiszi, hogy nem tetszik nekem, de attol is felek, hogy en nem tetszem neki. Nem tudom mit tegyek. :(
2016. nov. 7. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemezz vele sokat, mosolyogj rá, keresd a közelét és hagyd hogy megszólítson.
2016. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki ennyi
2016. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem találj valami indokot hogy megszólítsd vagy esetleg ráírj facebookon. Ez tényleg bármi lehet. Például:Tetszett a felső ami rajtad volt,vagy esetleg tudnál segíteni ebbe meg abba? Ez nem nyomulás mégis felbátorítja és esetleg megteszi az első lépést :) A mosolygást ne hagyd abba az fontos :) Sok sikert!
2016. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csocsózz vele. :D
2016. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!