Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan adhatnám tudtára, hogy...

Hogyan adhatnám tudtára, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy osztálytársam. Szerintem neki is én, mivel mindig néz, ha beszélünk zavarban van és velem sokkal kedvesebben szól mint a többiekkel az osztályban. Már nagyon sok kisebb, de félreérthetetlen jelet adtam neki. Kb már az egész osztály észrevette, hogy tetszik nekem. De ő még nem. Szerintetek megmondjam neki, hogy tetszel B+.. vagy hogy adtam tudtára, hogy tutira levegye, hogy tetszik?

17/L



2013. dec. 7. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább tereld a témát a vonzalom felé és kérdezd meg van-e olyan lány aki tetszik neki.
2013. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem vette észre jellekből, most sem fogja.:D mond meg neki.
2013. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak mondd el neki, és kész
2013. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nyilván tetszel te is neki.

Csak féééééél. Hát... ha fél, és akarod hogy mázlista legyen, akkor nyugodtan, ugorj rá, és legyél te is afféle mázlista... Mázlisták mindenütt...


Én meg megőrültem, szerintem :D

2013. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
haha:) tényleg fél amúgy, de az a helyzet, hogy én is félek elmondani neki.. félek, hogy talán visszautasít és beégek..
2013. dec. 7. 23:28
 6/9 anonim ***** válasza:
hívd félre, és nem lesz annyira ciki.:D
2013. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Buran válasza:

Hívd el randira! A Pasik 96,7%-a azt szeretné, hogy a nő kezdeményezzen. A többi meleg :D


Én egyébként, aki csak így jelezget, azt nem veszem figyelembe. Nálam ezen a téren is egyenjogúság van, ha tetszek egy lánynak azt ugyan mondja meg, ahogy azt a fiútól elvárná. Ennyi. Modern világban élünk ;)


19/F

2013. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia


Attól függ,hogy milyen típusú, van olyan fajta aki a határozottabbakat szereti,vagyis hogy elmondja neki, van aki azt szereti ha rávezetik, szerintem csinálj úgy mintha nem érdekelne, ha tettszel neki akkor szerintem ebből fog valamit csinálni ha olyan típus.. de ha nem olyan akkor rosszabbul is elsülhet

2013. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova, ne tisztázd előre hogy randi vagy más dolog, van ,hogy valaki nem figyel a jelekre mert sok hamis jelet is kap. Tisztázd vele a dolgot, ne mindenki elött persze mert úgy ciki még neki is akárhogyan sül el. Ha nem egy ordináré bunkó akkor pedig ha visszautasít is kímélni fog amenyire tud, de szeretjük ha a lány kezdeményez. Abba gondolj bele, mit veszíthetsz?

Igazábol semmit! Ha nem próbálod meg, akkor semmi esélyed rá, próbáld meg! Ne beszéld be magadnak, hogy nem mered, hiszen a nemes cél érdekében semmi sem ciki! :D hajrá, kíváncsi vagyok ,hogy sikerül :)

2013. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!