Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változott meg ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változott meg ennyire?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki még nyáron tetszett meg nekem egy szórakozóhelyen egy társaságban voltunk. Nem beszélgettünk mert én nagyon zavarban voltam. Másnap bejelöltem facebookon és egy hétre rá megtudta hogy nekem tetszik. Egyik haverom szivatásból odahozta elém mondván itt van akinek tetszel. A fiú nem volt elutasító de nem is közeledett. Azután el is ment és került. Rám se nézett. Pár napja találkoztunk megint egy szórakozóhelyen és egyből puszival köszönt, odaült a közelembe, meg sokkal közvetlenebb volt mint korábban. Egyik haverom szivatta egy lánnyal hogy jöjjenek össze és erre rávágta hogy "itt a barátnőm" és atkarolt, csak szórakoztunk de akkor is meglepett, ahhoz képest hogy állt hozzám előtte. Másnap megint összefutottunk egy buliban és akkor is odajött, beszélgetni,viccelődni. Szerintetek? Várom a véleményt :) előre is köszönöm. A fiú 20 éves, én 18
2016. nov. 8. 00:03
 1/3 Stark2000 ***** válasza:

Lehet, hogy aznap csak épp rossz paszban volt, most utólag meg rájött, hogy szívesen ismerkedne.


Ne haragudj ha túl szubjektív, de azóta mizujs veletek? :D


16F

2016. nov. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak úgy odavinnének valakihez hogy nesze, ő az akinek tetszel, valószínűleg nem lépnék egyből semmit, még ha tetszik is a lány. Inkább utána keresném fel, tudom hogy neki is kellemetlen egy ilyen helyzet, jobb máshogy ismerkedni.

Ilyesmi lehet szerintem.:)


17F

2016. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyanúsan a helyzet volt az ok, én is meg lennék illetődve egy ilyen szituációba, vagy lehet hogy kicsit félős és a szórakozó helyen oldottab hangulatban van (ivott már vagy más emberek miatt akár) de elég biztatónak tűnik a helyzet :) 19F
2016. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!