Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összevesztem a Barátnőmmel és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a Barátnőmmel és most úgy érzem változott valami és nagyon félek hogy elveszítem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem rég összevesztem a Barátnőmmel,mert egy ismerkedős oldalon(nem társkereső) beszélgetett valakivel aki azt mondta kinyalná őt. Persze tudom hogy vicc volt és azt is hogy játék meghát ez azért elég perverz úgyhogy százszázalék hogy vicc volt de nekem így is nagyon nagyon rosszul esett. És lehet hogy én vagyok nyomi hogy ez ilyen mélyen érintett mert tudom hogy a Barátnőm nem csalna meg és bízok benne. De aztán elkezdtünk veszekedni és most nagyon furcsán érzem magam és úgy érzem változott valami. Ds nagyon nagyon szeretem Őt és nem szeretném elveszíteni. És tudom hogy ez eléggé pitiáner probléma de nekem nem esett jól. Köszönöm a válaszokat.

2016. jún. 28. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tett semmit nyilván megsértődött ,mert oktalanul vádoltad meg. Lehet tőled várt volna ilyen üzeneteket. Kérj tőle elnézést, beszéljétek meg. Ne legyél féltékeny, mert elveszítheted.
2016. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne barátnőm, áldanám az eget, nem pedig ilyen baromságokkal foglalkoznék. És ezzel válaszoltam is a kérdésedre.
2016. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt mar bocsanatot kertem tole de meg mindig furcsan erzem magam es elegge buntudatom van es telleg nem tett semmit csak rosszul esett
2016. jún. 28. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés.. hidd el el fog múlni. Most a bűntudatod a legnagyobb oka az egésznek, valójában semmi sem történt, csak te látod úgy.

Egyébként pacsi, mert én is fennakadnék az ilyenen, vannak ilyen hülyék mint mi. :D :/

2016. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

És ő mit reagált rá?

Ugyanúgy beszélget vele?

Minden "viccnek" van alapja...

2016. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem beszel vele mert nem olyan az az oldal. De az normalis hogy nekem az rosszul esett vagy csak nyomi vagyok? Es koszonom a valaszokat.
2016. jún. 28. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök normális,hogy így reagáltál szerintem és én lány vagyok :D
2016. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Es felnem kene mert tudom hogy vicc volt es jatek es olyan az oldal hogy csak egy klikk es mar egy random emberrel beszelsz es ha gondolsz egyet csak kilepsz es miutan ezt mondta a faszi Barátnőm kilepett a beszelgetesbol de meg igyis nagyon furcsan ereztem magam es nem tudom hogy azert mert buntudatom van a veszekedes miatt vagy mert feltekeny vagyok csak nem tudom miert
2016. jún. 29. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!