Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 1 éve van távkapcsolato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 éve van távkapcsolatom.16 éves vagyok. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Ha vele vagyok minden tökéletes. De ha külön vagyunk, nem akar beszélni velem. Goromba, csúnyán beszél ha mondom hogy akarok még beszélni. És nem küzd azért hogy beszéljünk. Magyarán mondva leszar.Anyukám nem engedi hogy kiköltözzek hozzájuk pedig ő és a szülei is megengedték szeretnék és ők ajánlották fel.
2016. nov. 8. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Messzemenően elítélem, amikor egy szülő próbálja meg eldönteni, hogy a gyermeke kivel járjon, de jelen esetben jogosnak és bölcsnek találom anyukád döntését.

Egyrészt 16 éves vagy, 18 éves korodig ő felel érted. (Kivéve, ha kezdeményezed a gyámhatóságnál, hogy más legyen a gondviselőd.)

Másrészt: most te komolyan ahhoz akarnál kiköltözni, aki egy oltári nagy b*nkó veled? Aki csak akkor értékel valamire, ha karnyújtásnyira vagy? Komolyan te ahhoz ragaszkodsz, aki még beszélni (!!!!) sem hajlandó veled?

2016. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat egyik legfontosabb része, hogy mindketten beleadjatok mindent, kitartsatok. Meg hát alapból, a normál ember nem beszél csúnyán, nem szarja le a szerelmét.


Mennyi a táv? Mikor tudtok találkozni?


17/L (másfél éve távkapcsolatban vagyok, 200 km)

2016. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy paraszt, akkor ne pazarold az időd egy vele való távkapcsolatra. A kiköltözés gondolom külföldöt jelent.. nem vagyok anya, de én sem engedném el a 16 éves gyerekemet egy másik országba lakni, de még a szomszéd városba se, ha normális barátja lenne akkor sem, nem ha így viselkedik..
2016. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!