Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy izmos fiú meztelen felsőtesttel pózol a Facebookon?

Figyelt kérdés
Amúgy visszahúzódó,kevés barátja van,de népszerűségre vágyik

2016. nov. 15. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nincs értékes személyisége és valamivel megpróbál kompenzálni.
2016. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez még önmagában mit se jelent, lehet, hogy jogosan büszke az izmaira és megpróbál csajozni, mi ezzel a baj? :D

Ez még azt se jelenti, hogy ne lenne esze, csak azt, hogy izma van és vágyai. S nem szemérmes túlzottan.

2016. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Undorito.
2016. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bátyámnak volt egy ilyen képe. Büszke voltam rá, mert nem kis meló volt olyan testből mint az enyém (lány vagyok, lol) olyat csinálni ami akár modellnek is beférne (nem elfogultság). Egyébként meg mindenki tudja, hogy rendes, tisztelettudó, karakteres ember és nem az a pucsító, csücsörítő fajta. A képei 90%-a grafit rajzok amiket készít, képek róla amikor különböző állatokat gyógyít, természetfotói meg képek a kutyájáról. (Megtestesült Jézus xDD)

Szóval szerintem nincs gond egy "feszítős" képpel a facebookodon, ha nem tolod minden nap az emberek képébe és mellette megmutatod magadból a "normális, emberi, publikus" énedet.

Mert elég gáz, hogy családi képek nem tartoznak a "menő" kategóriába, és mikor hülyéskedek és két narancsot nyomok a szemem helyére és egy tölcséresfagyi unikornis képet töltök fel, akkor én vagyok akit le kell tagadni, és a sok kutyanyalifali posztolhatja, hogy "tiszta hülyék vagyunk" közben a mellük meg a kutyafilterük virít rám.


Naszóval, kicsit elkanyarodtam a témától. Ha népszerűséget akarsz, állj be a sorba. Vagy lehetsz normális is, és akkor azt még csak gyk-n sem kell kérdezgetned mert az természetesen jön:)

2016. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!