Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mehetek meztelen felsőtesttel...

Mehetek meztelen felsőtesttel nagy motorral?

Figyelt kérdés

Holnaptól szabadságon vagyok, és szeretnék menni kiruccanni egy fél napot, de mivel nagyon meleg volt ma is így a bőrkabát öngyilkosság most, és legalább érne a nap is

Ha eltekintünk attól hogy összevissza zúznám magam ha baj lenne, ettől függetlenül szabályzat nem tiltja?

Sisak lenne rajtam azért


2013. jún. 18. 19:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem nem ajánlatos, mivel a sebesség elég rosszul fog hatni a felsőtestedre. Tele lesz bogarakkal, és ahogy azok ütődnek rád, eléggé fog fájni!
2013. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha egy szőke bombázó vagy akkor eddig is úgy kellett volna.☺
2013. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szabály nem tiltja, de nem lesz kellemes 120 körül mellel levenni egy cserebogarat. Vegyél hálós protektorruhát legalább.
2013. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ültél már motoron?

Már 50-nél egy robogón rövidújúban is nagyon kellemetlen, nemhogy egy nagy motoron meztelenül!

2013. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Protektorom az csak a dzsekibe van, szoktam pólóban is meg trikóban motorozni, de ezek rám ragadnak az izzadástól
2013. jún. 18. 20:24
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
És strandpapucs is legyen rajtad okvetlen. Vadparaszt.
2013. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Erre is csak azt tudom mondani, mint arra, amikor valaki azzal kardoskodik, hogy ő nem köti be a biztonsági övet:

kössön egy biztosítást és írjon egy nyilatkozatot, hogy amennyiben baleset éri az állam minden kezelési költségét áthárítja rá és a biztosítójára.... Utána felőlem egy szál f@xban us motorozhat :)

2013. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mehetsz, szeritnem mindenki maga dönti el miben motorozik, tudomásom szerint nincs szabályzás arra, hogy miben motorozol ( a bukó kötelező ).

A legnagyobb nyári melegben is ajánlatos felöltöznöd, márcsak az izületeid miatt is, mert a menetszél árthat nekik ( Pl a térdnek ).

Én nem igazán érzem magam jól a motoron ha "pőrén" ücsörgök rajta, mindig felöltözöm rendesen. Nem mondom, hogy nem sülök bele az bőrcuccba a nyári hőségben :), de menet közben egyáltalán nem kényelmetlen.

2013. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Meggondolnám 2x is.. Mulkor én quadon 70-nél azt hittem rövid ujjúban amikor rám szállt egy bogár hogy kést szúrnak belém.
2013. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ma se volt melegem teljesen beöltözve. Legalábbis addig amíg legalább 30-al mentem. A felett teljesen jó a szellőzése a ruhának és egész kellemes.

A bogarakat meg már írták. Azok is nagyot ütnek.

2013. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!