Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy írtok rá először egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy írtok rá először egy lányra, ha még előtte sehol se beszéltetek? Szia, hogy vagy? Vagy Szia, mizújs? Vagy teljesen más?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lányként csak azt tudom mondani, hogy a mizujstól kikészülök. A másik meg kicsit furcsa...mármint ha teljesen ismeretlenül rám ír valaki akkor nem árt mellétenni hogy miért írt rám. Én biztosan rá fogok kérdezni, de értékelem ha egyenes az illető és nem próbálja titkolni meg ferdíteni a szándékait. Az meg számomra elég furcsa ha egy ismeretlen úgy kezd el velem beszélni mintha régi jó barátom lenne. Ettől függetlenül válaszolok a hogy vagyra meg a mizura is, meg mindenből lehet valami, de van amitől szimpatikusabb az illető.
2016. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rám eddig mindig "szia, mizu?"-val írtak, és ennél nincs is rosszabb szvsz. Inkább keressen az illető bármilyen indokot arra, hogy rám írjon, még akkor is, ha az szörnyen átlátszó, de még mindig jobban fogok tudni rá reagálni, mint a mizura. Egyébként embere válogatja.

14/L

2016. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vagy teljesen más?"

Ez a legjobb. Így írj rá.


Viccet félretéve előttem meglett válaszolva eme kérdés. :D

2016. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megfogadod a tanácsokat, ezt az említett 2 verziót mindenképp hanyagold:D Ezeknél rosszabb nincs.

Őszintén te nem éreznéd furcsán magad, ha ráír egy teljesen vadidegen, hogy hogy vagy? Mert én tuti nem válaszolnék:D

Írj egy rendes "bemutatkozó levelet", azaz, hogy ki vagy, honnan ismered, miért írsz, és ezzel megelőzöd azt, ami úgyis az elkövetkezendő fél órában következne, hogy megkérdezi ezeket, már ha válaszol. Tehát én a "teljesen más"-ra szavazok.:) 18/L

2016. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!