Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja vagy hazudik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 1éve ismerjük egymás,szinte mindig beszélünk.Nekem nagyon tetszik,ő ezt nem tudja,nemrég bevallotta hogy amióta először meglátott azóta tetszek neki,és hogy már többet érez mint barátság,és hogy velem akar lenni meg ilyenek.Megkérdezte tőlem hogy mit akarok,azt mondtam erre hogy nem tudom..valahogy nem bízok benne félek,hogy csak"azt"akarná,és hogy csak kihasználna,azóta kicsit hanyagolom őt,de nagyon hiányzik..és most az lenne a kérdésem hogy ti mit gondoltok erről? Tudom,hogy ez csak ő tudhatja de mégis😊Ha valamit még kérdeznétek erről vagy valami akkor írjatok😊16l,17f

2016. nov. 17. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor szerintem beszélgessetek el erről, hogy hogyan szeretnétek tovább. Csak ne nagyon hanyagold mert majd azt hiszi, hogy te nem érzel iránta semmit és ezért kerülöd. Sok sikert hozzá :)
2016. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak félek,hogy nem gondolja ezt komolyan,de köszönöm a választ😊😊
2016. nov. 17. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha normális veled és már régóta barátok vagytok biztos komolyan gondolja. És amúgy is ha kiderülne h csak azt akarja akk bármikor szakíthatsz vele. De tényleg, ne hanyagold el
2016. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó😊köszönöm a segítséget😊😊
2016. nov. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!