Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha egy lány ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Szerintetek furcsa lenne, ha bevallanám egy fiúnak, hogy nagyon tetszik és leírhatatlanul kedvelem? Hónapok óta csak álmodozok róla, arra gondoltam, hogy színt vallok, szerintem nincs mit veszíteni.

Sokszor undok vagyok vele, de csak azért, mert féltékeny vagyok, de állandóan ő jár a fejemben.

Szerintetek kiöntsem a szívemet neki, vagy inkább ne legyek ennyire őszinte?

Szerintem ő most azt hiszi, hogy picit tartózkodó vagyok vele szemben, mert próbálom nem kimutatni neki a vonzalmamat.


2016. nov. 18. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
én inkább célzásokat tennék, mint színtvallani.... az olyan gáz egy lánytól.... de te tudod :)
2016. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! Viszont, hogy célozgassak rá, ami nem túl rámenős? :)
2016. nov. 18. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne halgass az elsőre..

Nem a lovagkorban élünk,ahol csak a fiú vallhat szerelmet.

Legyél őszinte vele és mond ki nyiltan,hogy kedvele nagyon és ne célozgass rá,mert lehet nem esik le neki és te még mindig csak célozgatsz ő neki meg megtetszik más.

2016. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van az elso kommentelonek:) De mondjuk ez attol is fugg hogy a fiu hogyan viszonyul hozzad:)
2016. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én odáig lennék azért a lányért. :)

És becsülném, hogy végre egy őszinte lány. ^^

2016. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se mond el neki egyből nyíltan. Lehet, hogy meg fog ijedni a hirtelen érzelmi áradatodtól, akkor pedig kapásból buktad az egészet. Célozgass, mosolyogj sokat, próbálj meg minél többet a közelében lenni, és ami nagyon fontos, hogy ne legyél vele bunkó, még ha féltékeny vagy mérges is vagy, mert az is elég taszító tud lenni. Én is így buktam el álmaim fiúját.
2016. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Őszinte akarsz lenni, vagy játszmázni szeretnél? Ha utóbbi mellett döntesz, akkor ne lepődj meg, ha egy szép napon azt látod, hogy inkább összejött egy olyan lánnyal, aki őszinte, és kimutatja az érzéseit. Akkor már késő lesz futnod utána.
2016. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem fiúfüggő... Van, aki értékeli, van, aki kiröhög miatta. Te ismered a fiút, milyen az illeme és mik a tulajdonságai, érzed idővel, hogy megtedd vagy ne.

Ha nem olyan ember, akivel minden nap találkozol, és szeretnéd minél hamarabb a tudtára juttatni, és érzed, nem fog lenézni, akkor gyerünk!

Ha viszont nem csapsz bele a lecsóba, akkor is célozgass, mert magamból kiindulva én is utálom halogatni a dolgokat, de elhamarkodni sem lehet.

Sok sikert!

2016. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy vallj be mindent. Akkor el fog dőlni hogy van e jövője kapcsolatotok akkor.
2016. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, de finomabban.
2016. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!