Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok volna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranoxx kérdése:

Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

Volt egy kaocsolatom aminek 2 hónapja hogy vége de nem tudom sehogy sem elfelejteni...

A kapcsolatban az volt a baj hogy én porgosebb aktívabb voltam sokkal mint barátnőm

Meg volt pár olyan dolog a kapcsolatunkba ami engem zavart de nem szóltam neki mert tudtam ha szólok rosszul esne neki +nekem is volt egy dolog amit tudom hogy nem szeretett de csináltam (cigizek)

Na de amin a végén osszevesztunk az az hogy elmondtam neki hogy mi zavar erre ő a fejemhez vágta hogy ha szóltam volna hamarabb akkor tudtunk volna javítani az egészen.

Sajnos nem voltunk túl aktivak 7 hónapig voltunk együtt ezalatt 1szer voltunk moziba meg egyszer fürdőben.

Meg ami furavolt hogy van neki egy kishuga akit mindennél jobban szeret amivel nincsen semmi gond de mikor náluk voltam majdhogynem le se szart engem csak a kishugaval törődött. Ez engem igazán zavarni a 3.dik hónapnál kezdett el igazán de nem szóltam majd javul elven de nem ... Ti ebben a hekyzetben mit csináltatok volna ?


Ja és a családban nagyon nagy majom szeretet van azaz 16 évesen is puszilozunk anyaval ha megjottunk vagy anya jott meg és ha elmegyunk valahova és ezt még a 14 éves occsenek is kellet csinálnia akit ahogy láttam már kicsit zavart is ...

A szitu egy 16 éves lány és 16éves fiurol szól a fiú én lennék...

(helyes írásért bocsi telefonról írtam)


2016. nov. 18. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

20 eves vagyok de ha hazajovok hetvegere aztan elmegyek valahova megpuszilgatom es olepgetem anyukamat sot van hogy beulok a kanapera hogy anyaaa simogasd mar a hatam :)

Tudod nema gyereknek anyja se.... Ha nem szolsz hogy valami rossz nehez rajta valtoztatni. A lany gondolom ugy volt vele, hogy Te nem mondod hogy zavar hogy egesz nap otthon vagytok akkor o minek eroltesse meg magat. Azert itt most mondhatod rola a negativ dolgokat , de ketton all a vasar.

Az hogy a kishugaval foglalkozik? Nos hat hogy is mondjam en megertem. Gondolom mar feltunt egy ido utan neki is hogy ez egy halott kapcsolat es inkabb a hugaval foglalkozik aki mindig ott lesz neki. Nem tudom van e testvered de ha van akkor tudod milyen eros kotelek lehet plane akkor ha 13 ev korkulonbseg van es bejoj ez a vedelmezo mechanizmus nala es agyonszeretgeti.


Kerlek ird le, hogy te ebbe a kapcsolatba mit irtal le, mert a lany hibait szepen felsoroltad, de en meghallgatnam az o verziojat is.

2016. nov. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnőd helyében azért adtam volna még egy esélyt. De az gáz eléggé, hogy nem mondtad el neki, mi az ami zavar.
2016. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek én próbáltam hívni bárhova és akkor is azt mondta hogy nincsen kedve meg most nem meg most meleg van azért nem stb.


Másodiknak pedig azt hogy azért nem mondtam el neki mert tudtam mi lesz belőle akkor nem 7 hanem 3 vagy csak 4 hónapig lettünk volna eggyütt.

2016. nov. 19. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!