Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy azért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azért nem kezdtem bele egy kapcsolatba sem soha, mert egyszer úgyis vége lenne és nem akarom azt a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Emiatt a lányokat is gyakran kerülöm, felvettem már évek óta ezt a "magányos" farkas szerepet, ezellen lehet valamit kezdeni?
2016. nov. 19. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bővebb választ is kaphatnék? ( és nem olyat, hogy nagyon nem, meg ehhez hasonlókat)
2016. nov. 19. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Kaphatsz hat, segitek mert en is hasonloan vagyok.

De ez bonyolult mert a mi fajtanknak olyan nőkre van szükségük akikben megbízhaznak és akik mellett biztonságban érzik magukat.

Nekem ezerfèle egyéb okból is nehéz de azért azt èn is tudom h minden nem tarthat örökké és neked is kell fogadnod.

Ha most összejönne azzal a lánnyal akibe szerelmes vagyok lehet h csak 1 vagy 2 èvig tartana de lehet 5 vagy 10 sőt lehet h élezem végéig.

A lenyeg h ne úgy èrezzem mint sok lánynál h amolyan kellèk vagyok aki pár hónapig jó aztán ugyis le fog cserélni ha működik ha nem.

Te is ettől félsz meg èn is, hogy igy eldobnak.

Sőt èn ettől rettegek. Remèlem azért találsz olyan lànyt akit szerethetsz és viszont szeret ő is.

2016. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fájdalom pedig tudom h óriasi de normális kapcsolatoknál elhiheted h a másik fèl is ugyanugy szenved.

A szép párok örök időkre terveznek de bármi közbe jőhet és tudod ilyenkor azért kell szakítani h mindkettőtöknek jobb legyen.

Abban semmi rossz nincs ha van egy barátnő néhány évig s utána valaki mast kell keresned mert lathatóan ti már egymás idegeire mentek.

Nyugodzmtan vesd le a farkasnőrt te még nem szenvedsz abban mint èn h csak neten meg írásban merek tenni bármit mert élőben rettegek száz okból kifolyólag.

2016. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos normális. Nincs olyan ember, aki ne félne a csalódástól. Az a különbség, hogy valaki ezt könnyebben kezeli, valaki nem. Velem is ugyanez a helyzet egyébként, bár én lány vagyok. Mást nem nagyon lehet tenni, mint összeszedni magunkat és bátorságot venni. 18/L
2016. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!