Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány vagyok és nyáron volt...

Lány vagyok és nyáron volt egy pasim, azert lett vége, mert megijedtem a párkapcsolattol és a felelősségtől azota félek belekezdeni kapcsolatba, mert megijedek és már nem is fog tetszeni az adott fiu. Velem van a baj, vagy mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit
2015. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megtetted az első lépést r.bancá válás utján. Vagy a magányosok mezejére léptél(ott vagyok most én is)

Egyik út sem jó.

24f

2015. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen veled van a baj, félsz a változástól elköteleződéstől...Én is ilyen voltam de rájöttem hogy nincs a párkapcsolatokban semmi rossz, sőt. Ha még tetszik a fiú keresd meg beszélj vele és próbáljátok meg. 19L
2015. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hány éves vagy
2015. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom már régi kérdés, viszont, ha valaki új is ide téved, legalább látja ezt. Egyáltalán nem vagy ribnc, én megértelek teljes mértékben. Én most hasonlót élek át és borzalmas érzés, plusz az sem segít, ha itt is tanács helyett, kapod az ívet. Attól tartok ez mindenkinél másként alakul majd, de lehet nem a megfelelő az adott személy számodra vagy szimplán elbizonytalanodtál, mint én. Eleinte azt hittem ez szerelem, de most úgy érzem, mintha ez inkább szimpla szeretet lenne. De még várok. Ha te is így érzel, tudd nem vagy egyedül és még egyszer mondom, nem feltétlen egy könnyűvérű vagy, ha te is ebben a cipőben jársz.
2021. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!