Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lett vége egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége egy párkapcsolatomnak nem rég. Nem érzem magam késznek rá, hogy egy új kapcsolatba lépjek, de a szex nagyon hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Keresnék egy lányt, egy " csak szex és más semmi " jellegű dologra, de nagyon nincs tapasztalatom az ilyen viszonyok kialakítására. Úgy vettem észre, hogy a legtöbb nő zsigerből elutasítja ezt, bár biztosan én vagyok a béna, mert tudom, hogy a nők is bele bele mennek az ilyen kapcsolatba.

Hol kéne ilyet keresnem és hogy kezdjek neki ?


F27


2015. máj. 14. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos még én sem jöttem rá. 22/F Fejér
2015. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se 23F Pijos
2015. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen lány, csak hát ritka. A nők többsége ennél többre vágyik érzelmileg, ennyi. Közhelyes, de igaz.

Amahhoz ott a prosti.

Egy nő :)

2015. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bezzeg errefelénk a nők meg pont az ellentétek, csak nagyon kevés akar kapcsolatot, sőt nem akar egyáltalán rengeteg, hanem csak egyéjszakásokba mennek bele! Szórakozóhelyet tudom ajánlani, olyat ahol le lehet azért ülni, de van zene, táncolni is lehet na meg pia!
2015. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es te hol laksz? :D
2015. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pest megye déli része :D
2015. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!