Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyunk még együtt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tankori kérdése:

Miért nem vagyunk még együtt? Ez csak nekem ilyen nehéz vagy másnak is?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve ismerek egy lányt (16L) akit annyira kedvelek/szeretek ahogyan csak lehet fokozni. Egész azzal kezdődött, hogy ráírtam és ismerkedni kezdtünk... Megtetszettem neki, ő is nekem. Irogattunk, 3-4 találkoztunk is. Ő egy hihetetlen okos, ügyes lány számomra a legszebb és a legtökéletesebb. Elég szemérmes (régimódi) de engem ez nem zavar... Azt hiszi, hogy minden fiú rossz és csak kihazsnálják a lányokat... Sokszor elmondtam neki, hogy én nem ilyen vagyok kedvelem őt szeretném ha lenne köztünk valami. Ő a mindenem. Többször is elutasított azzal, hogy nem áll rá készen (marmint egy kapcsolatra) de, tudom, hogy ő is kedvel engem és ő is akarná csak nem akarja bevallani saját magának sem. Mindent megteszek, hogy kedvében járjak, próbálok mindíg kedveskedni neki amivel csak tudok. Már nyár óta nem találkoztunk mivel nyáron megszakította velem a kapcsolatot, igaz barátok maradtunk de nem írtunk már olyan gyakran míg 1-2 hónapja ráírtam és elkezdtünk irogatni újra... Minden jól is megy csak továbbra is teljesen kifürkészhetetlen sosem tudom mit is érez/gondol valójában. Néha úgy reagál az üzenetemre mintha fülig szerelmes lenne belém majd később úgy mint egy barát. Mindent megadnék érte de nem tudom meddig bírom még ezt... Mit kellen tennem, hogy végre beismerje, hogy szeret engem..


(17F)



2016. nov. 19. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ha letisztázzatok, mit is akartok egymástól.
2016. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!