Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is hiányzik a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hiányzik a párja mellett a szerelem? Ha igen, ennek a hiányát, hogyan sikerül pótolni, ha ez már a kapcsolatra is kezd rámenni. Több éve vagyunk együtt vannak gyerekeink is!

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképp jártam, de már minden rendben. Menjetek el kettesben egy hétvégére, töltsetek több időt együtt, próbáljatok egymás kedvére tenni pl pici ajándékokkal, meglepetésekkel, vagy akár csak egy masszázsal. Ezek után rövid idő belül nálunk viszajött a szerelem. Remélem nektek is beválik.
2010. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igazi baj az,hogy talán már nem is szeretjük egymást igazán,csak nem merünk beszélni róla. 30 éves vagyok és nem tudok beletörődni,hogy ennyi és így kell élnem.
2010. jún. 17. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolkodjatok el, hogy mi(ke)t csináltok máshogy, mint kapcsolatotok elején. Pl. az elején többet segítettetek egymásnak, több időt töltöttetek kettesben, jobban figyeltetek a másikra, vagy csak egyszerűen többször fogtátok meg egymás kezét, több szépet mondtatok egymásnak stb. Ha rájöttetek mi változott akkor itt az idő, hogy visszahozzátok ez(eke)t a kapcsolatotokba.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is hasonló helyzet, csak annyiban más, hogy egyszer "így", egyszer meg "úgy". tehát vannak olyan hetek-hónapok, hogy csak veszekedünk folyamatosan, úgy érezzük, hogy jobb lenne külön, de aztán jön olyan időszak, hogy alig várjuk, hogy a másik hazaérjen, folyamatosan egymásra gondolunk,stb. szerintem ez normális, hogy egy idő után a párom így gondolkodnak. szerintem is próbálkozzatok egy közös hétvégével, az nálunk is bejött. aztán ott úgyis tudtok beszélgetni kicsit egymásról, kettőtökről, az életetekről. és majd alakul. 29/L
2010. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még szeretitek egymást, akkor az összes fenti tipp segíthet. Ha jó a sejtésed (amit természetesen nem kívánok neked) és vmelyikőtök részéről már elmúlt a szerelem, az nagy baj, mert akkor ő nem akar majd időt, energiát fektetni abba, hogy "dolgozzatok" a kapcsolatotokon, hiszen nem lesz motivált. Csak akkor tudtok tenni érte, ha még szeretitek egymást. Őszintén szurkolok, hogy rendbe jöjjön a magánéleted.
2010. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!