Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szeremet tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szeremet tényleg ennyire nehéz elfelejteni?

Figyelt kérdés
Életem első kapcsolatának már több mint fél éve vége, de még mindig nem telik el úgy nap, hogy a volt barátnőm ne jutna eszembe.Sőt annak ellenére, hogy sokat ártott nekem néha hiányzik is.Tényleg ennyire nehéz az elsőt elfelejteni vagy én csinálok valamit rosszul?
2016. nov. 19. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt sok dologtól függ pl a szakítás okától vagy h mennyit voltatok együtt? Ha sokat ártott neked az nekem olyan kissé feszültséges boldogtalan kapcsolatnak tűnik amit kár is sajnálni szerintem. Ha pedig esetleg boldog és hosszú kapcsolat volt annyit tehetsz h elfogadod ezt a helyzetet mert csak később rosszabb lesz ha a volt barátnődnek pl új fiúja lesz.. Nem szaabd visszatekinteni hanem csak előre és keresni egy másik lányt akivel boldog lehetsz.:)
2016. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azt írnám hogy nem "ennyire nehéz elfelejteni" akkor tovább lépnél? Vagy írjam azt hogy "tényleg ennyire nehéz elfelejteni"? és akkor még rágódhatsz rajta fél évet. Nem hiszem hogy lehetne olyan választ írni a kérdésedre ami segítene a továbblépésen, de hajrá. :)
2016. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem az hogy nehez, hanem lehetetlen elfelejteni. ez nem azt jelenti,h mindig szerelmes leszel bele, de elfelejteni sose fogod.
2016. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen. nem is lehet elfelejteni :)
2016. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igazából nem. Bár ezt 3 év távlatából mondom, de nekem pl a "második szerelmem" a mai napig nem tudom teljesen elfelejteni, 1 évet voltunk együtt és már 1 éve szakítottunk. Szóval változó, de az idő általában mindent megváltoztat.

18F

2016. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemrég szakítottam az első barátnőmmel, mivel ő volt az első ezért tuti hogy életem végégig emlékezni fogok rá... :/
2016. nov. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orfeus ***** válasza:

23 éves vagyok. Az első komoly kapcsolatom 4 évig tartott. Azóta eltelt 3 év, és úgy érzem soha nem fogom tudni kiheverni. Sokszor eszembe jut, mi lehet vele, vajon vigyáz e rá az aki vele van stb. De ugye ahogy telnek az évek stb mindegy mennyit voltatok együtt nem maradtok beszélőbe, legalább is ritka.


De nehéz lenne, nem tudnék miről beszélgetni vele. Kár, pedig sokszor nagyon jó érzés lenne, mert úgy érzem ő ismert a legjobban :)

2016. nov. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!